Jump to content
HCT

Разрешено ли е да се кара с седялка и колан?

Recommended Posts

Някои ако знае по подробно да каже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90% съм сигурен, че не може. Иначе не е и много умно да го правиш това, ако колата ти не е снабдена с роукейдж, щото недай си боже, ако се преобърнеш по таван става мазало. При обикновения колан имаш възможност да се наклониш настрани, ама при комбинацията "спортен" колан и отсъствие на кейдж-а си пътник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със седалката няма проблеми, но за коланите се заяждат. освен афтърмаркет коланите, трябва да се препашеш и със стандартния колан на колата, което е безумно.но те и за спортни волани се заяждат!? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен до сега не са ми се заяждали за спортен колан.Дори съм спирал и си съм ги питал, не веднъж дали мога да карам със спортния колан и всичките са ми казвали че няма проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от полицаите. На мой приятел му написаха фиш 50лв, за несложен колан и говорене по гсм.Той кара с Шротове 3-точкови. Нещо им е лаел насреща, и те му казали, че за тях е от значение само заводския, който е фабрично сложен.

Редактирано от Stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре нали имам седАлка, колан има ли някаквъв закон забраняваЩ това? За промяна на конструкцИята добре.. ама вътре си има седАлки и колани ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко изменение на автомобила от фабричните му показатели е в нарушение със закона , варианта е да си махнеш оригиналните колани и да монтираш на тяхно място спортните :) Но съм убеден , че освен ако проверяващия не е някакъв луд педант , не би те глобил ако се държиш прилично и се правиш на леко неразбрал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива, бива, ама толкова неграмотно писане не е нормално :(

Напълно подкрепям :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е разрешено и ако ви спрът и питат защо?! отговаряте от 2години я карам така и никой нищо не е казал ,извинявам се не е ли разрешено :) и така до следващия :) аз така съм минавал номера със сини неони,лепенки и почти без гърне :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои както исла си кара важното е да има седалка и колан ,другото е без значение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои както исла си кара важното е да има седалка и колан ,другото е без значение :)

НЕ МОГА ПОВЕЧЕ !
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич питам дали е разрешено да се кара с седялка и колан едикаквиси.. какво се правиш на господин редактор . ? Недеи пиши, даже недеи чети ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам приатели, които отдавна карат така и до сега не е имало проблем. Знам, че акол си с двата вида колани - спортните и фабричните, може да стане голям проблем...Колегите са ти казали - не им се заяждай и се прави на леко изненадан и недоразбиращ. Съветът, да кажеш, че отдавна я караш така и до сега са те сирали доста пъти и нито веднъж не са правили проблем, е най-благоразум!Поздрави и безаварийни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...