Jump to content
Palko

Как да освежим корите на вратите

Recommended Posts

Здравейте колеги маниаци. Като въведение клипчето, което ме надъха да пусна темата

. От близо 2 години карам Сивик 5 ген. , прекъснал студент съм, без работа (за което сам съм си виновен) .. каквото съм направил по колата е с малко пари и много желание. Общо взето стария, протрит, мръсен, изгорен от цигари плат на корите ме дразнеше от както имам колата. Реших с помощта на малко шкурка и 3 спрея да променя това :D . Снимки: Публикувано изображениеПубликувано изображение само да вметна, че доста трудно свалих лепилото Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

На кратко изтърбуших селската плата, лепилото го чегъртах с резец от макетно ножче, след това шкурка да изгладя и пръскане на място (вижда се от снимките) , доволен съм много от резултат за 10лв и 2,3 часа занимавка.

Ако темата не е за тук или според някой модератор е излишна и ненужна да бъде изтрита, нямам нищо против. Идеята ми е да продължавам с новости "poor man's way" , да поствам снимки в темата на неща, които съм направил или преправил по колата и да съм полезен. Утре ще снимам как стой на вратите. Поздрави и весели празници :)

ПП: очаквайте скоро jdm ambers poor man's way :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало. Като се затопли времето на пролет ще направя същото и с моите кори. Благодаря колега за показаното. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за труда :) Ама ти така ли ще я слагаш - гола пластмаса ? Според мен няма да е приятно на допир, а и ще удря на кухо. Може би ще стои готино, но не мисля, че ще е удобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за труда :) Ама ти така ли ще я слагаш - гола пластмаса ? Според мен няма да е приятно на допир, а и ще удря на кухо. Може би ще стои готино, но не мисля, че ще е удобно.

Еми за момента е така колега, някой ден в бъдеще като имам парички ще сложа черна кожа може би :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На мен много ми хареса темата. Виждал съм хора с много пари, които са постигнали много по-лоши резултати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'' Няма да е приятна на допир '" ,че ти да не спиш с нея :lol: . Супер са станали.

Редактирано от miroslav_stoev
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните снимки : Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

и разбира се снимка на грозницата :DПубликувано изображение много ме кефи "кръпката" :tooth: . Благодаря за положителните коментари! Приемам ги наистина присърце :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за усилията :balloon: Мисля,че е много по-добре от стар,захабен и мръсен плат.

Редактирано от honda accord 79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен да беше сложил още 20 лева и да им беше лепнал нов плат или кожа, по-приятно е на ръката, пък и не знам тази боя от спрей дали ще издържи лятото на жегата и дали няма да лепка ръката за нея.Иначе е станало готино и май е най-добре боядисаното което съм виждал.В края на краищата е важно желанието и ентусиазма с който е правено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми харесва.Браво :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер и на мен ми харесаха !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегa добре е станало :cool: но аз напртавих така.... http://redji11.snimka.bg/tuning/4asti.636207.26075012

Редактирано от REDJI11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още по-добре ! Сподели колко парички ти излезе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега дал съм 7лв.за винтове и шайби за захващането,9лв. за две туби лепило МОМЕНТ и 8лв.за кожата е естесвено че аз съм си ги шил и лепил за труд не съм давал кинти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...