Jump to content
Guest scyberboy

Слагане на теглич

Recommended Posts

Guest scyberboy

Пичове тряа слагам теглич на ЕД6-цата, ако някой знае къде могат да ми помогнат да пише тук, на лични или да звънне :)Предпочитам да е човек или фирма(сервиз) който си разбират от работата, на човешка цена и да могат да гарантират известно време за качеството на извършената услуга ;)Благодаря ви предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest valio1976

Здрасти, На моя сивик сложих теглич в Сервиза на Хонда на Симионовско шосе. Теглича беше за Мазда, но казаха, че нямало проблем- 80лв. монтажа и 30лв. теглич. Тегля си караванката и засега наистина нямам проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

Къде по-точно на Симеоновско...?Аз там знам за "Мот Айс", някъде малко под светофара за влизане в Студентски Град - оттам си взех подкалници предни и мигач, доста яко ме резнаха...та ако обясиш по-конкретно къде се намира мястото където си го слагал ти ще ми е от полза или някви телефони ако имаш(помниш) :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emo d15b2

Ти що си взе Хонда като ще й слагаш теглич :D Що не си взе някъв Фолцваген или Опел или нещо от сорта ;) Сори за ;) Не че няма да влачи квото й закачиш ама срамиш марката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

И по какъв начин точно я срами не разбрах??? Нещо срамно ли има в това да си тегли каквото си поиска с колата??? Не забравяй, че колата е за да върши работа, а не да и робуваш заради марката нали? Б.Т.В. негов си е проблема какво ще прави с нея!!!Сорри ама не издържах.По темата, не мога да кажа къде да си го монтираш този теглич ама внимавай плс. да го захванат където и както трябва щото имам опит с откачило се ремарке (не го теглех аз). И пича с теглича трябва да си е малко жичкаджия, че те и светлините трябва да се свържат.Съжалявам още веднъж, че съм отчасти в оффтопик :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Ти що си взе Хонда като ще й слагаш теглич :pirate: Що не си взе някъв Фолцваген или Опел или нещо от сорта ;) Сори за ;) Не че няма да влачи квото й закачиш ама срамиш марката ;)

Пич ... ще ме извиняваш ,но и мен ме изнерви ;) това изказване е много не на място ! ... теглича първо че много я отваря колата и второ досега имам: 2 Голф-а , 1 Кадет , 1 Алмера , 1 ауди 90 ,които съм закачал на него ( сети се сам как ) и задната ми броня си е здрава ...знам че предния собственик е закачил още 2-ма ,но той е повредил малко багажника ... като ти се наниже на теглича му се пръсва бронята и цялата щета я отнася задния ! е ако не се наниже с 80км/ч де ... идеята ми е че хондата спира много и е добре да си имаш теглич за всеки случай , даже и да не теглиш нищо ... а напоследък се замислям дали за софия не ми трябват няколко теглича и отпред и отстрани ... ама те май ролбари им викаха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

това с използването на теглича вместо задна броня ... ще го съжалиш в момента, в който ти се нанижеш на някой теглич - тогава ще говорим пак за доброто спиране на хондите :huh:и се надявай да не те подпре някой джип с ролбари - дори и с 5 км/ч ти сваля задницата на земята, виждал съм го с очите си. както и един, който даваше назад да излезе от паркинга, не видя саксията зад него, бутна я с теглича с няма и 5 км/ч и теглича с дъното на багажника му се озоваха на земята. докато на никоя броня няма да и стане нищо от удар не само с 5 а дори с 15 км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

Благодаря за полезните отговори !емо_д15б2 много въздухарско изказване....такива приказки ходи си приказвай в тинейджърските форуми.Нито ме знаеш, нито ме познаваш и можеш да кажеш дали срамя марката или точно обратно!От няколко месеца се навъдихте тука много такива 'младежи' с 5-ци дето само 'батка оня как го дръпнах', 'наказвам наред....' и т.н. са им в главата...Това изключително много ме дразни, обаче не сера всяка тема в която нещо не ми харесва. Не те карам да си слагаш теглич, кат не те кефи сложи си светещи пръскалки и китеник на таблото и т'ва е !Както казаха другите колеги, какво ще тегля на тоя теглич си е моя работа...ако искам джет, ако искам ремарке със картофи !Не съм тръгнал да се блъскам наред или да го ползвам за ролбар или таран.Между другото, ОЩЕ търся къде да си сложа ТЕГЛИЧ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest valio1976

Благодаря за полезните отговори !емо_д15б2 много въздухарско изказване....такива приказки ходи си приказвай в тинейджърските форуми.Нито ме знаеш, нито ме познаваш и можеш да кажеш дали срамя марката или точно обратно!От няколко месеца се навъдихте тука много такива 'младежи' с 5-ци дето само 'батка оня как го дръпнах', 'наказвам наред....' и т.н. са им в главата...Това изключително много ме дразни, обаче не сера всяка тема в която нещо не ми харесва. Не те карам да си слагаш теглич, кат не те кефи сложи си светещи пръскалки и китеник на таблото и т'ва е !Както казаха другите колеги, какво ще тегля на тоя теглич си е моя работа...ако искам джет, ако искам ремарке със картофи !Не съм тръгнал да се блъскам наред или да го ползвам за ролбар или таран.Между другото, ОЩЕ търся къде да си сложа ТЕГЛИЧ.

Сори пич, че се забавих с отговора, но рядко влизам във форума. Да, в Мот Айс ми го сложиха, но нямям техен телефон. И на мен ми се стори скъпо, но бях на зор преди летния сезон. За съжаление никой в България не ти дава гаранция за подобни ремонти. Според мен си зависи от майстора, ако ти вдъхва доверие и е слагал други действай .... Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

Благодаря за инфото колега :thumbs1:Знам ги аз Мот Айс по друг повод и не съм хич доволен, но ако се наканя може да намина да видя каква оферта ще ми вкарат.Поздрави и на теб !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

as sam si go slojih ne e golqma filosofia(ba6tata mi pomogna)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gamberro

В момента и аз търся теглич Оказаха се много дефицитна стока ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Аз си сложих отдавна теглич на 4-ката, но така и не написах как и къде :)Ето: човека е от Пазарджик, работи си в гаража, казва се Ненко, ето и телефоните му:0885 782656 ; 0888 222882.Миналата година лятото го сложих, за 4 часа работа, много културна изработка - всичко сам си прави. Цялото удоволствие мисля 90 лв. беше.Дано е полезно инфото на някой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги, дайте някоя снимка на тва животно хонда с теглич. искам да видя дали е много гадно или бива и може да се преживее. щото ако стане така да имам джетка, както съм се надъхал, наистина ще ми трябва такава джаджа за да си я дърпам. а някакви тегличи дето се прибират няма ли? не знам дали си наставям, ама ми се струва че съм виждал или някой ми е говорил за някакъв сгъваем теглич на някаква кола, ама не се сещам подробности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате оригинални тегличи на Щайнхоф или на Бринк - 032/969551; 0896611036. В Пловдив е, но може и доставка по куриер. Предлагат оригинални заводски, индивидуални за всеки вид автомобил, като ти дават и буксата с кабелите. Всеки сам може да си го монтира. !!!

Редактирано от jorko74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се постави теглич на Сивик 6-та 3-врат, като на снимката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се постави теглич на Сивик 6-та 3-врат, като на снимката ?

Напълно е възможно... пред офиса спира същия сивик с теглич. Питай в "ЕМ комплект 33"... там съм виждал да слагат теглич на един Jeep. Дават гаранция и т.н. Успех! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли от каде най лесно могат да се изкарат кабелите за буксата на теглича, доколкото знам на някои коли има фабрична букса която си е за тази цел и от нея лесно се искарват кабелите. Някой ако е връзвал: има ли такава букса на сивик 6-ген хечбек, и каде се намира, ако няма как най лесно се искарват кабелите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То преди 3+ години беше, но на сивика 4 ген. понеже не знам да има, а и не сме търсили оригинална букса - хванахме си естествено от единия заден стоп :blink:Някъде на снопа си мериш кое е мигач, стоп и габарит, запояваш си жички и ги караш до буксата... Това е в общи линии, успех със слагането на твойта :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има една фирма в град Съединение която ги прави и монтира ако те интересува пиши на лични

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си сложих, оригинален от англичанка, става... с доста преправяне обаче, рязане заваряване пробиване и т.н.

в крайна сметка стана прилично

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...