Jump to content
krasimir_01

На ляв завой спря и само стърже не потегля

Recommended Posts

Въпроса ми е какво е станало? Аз си мисля за съединител или вътрешно каре но не знам.Как се случи, на ляв завой почти навит до край волан и опит за потегляне се чу едно туп, все едно съм ударил нещо, след което като се опитах да потегля но не се получи чуваше се само едно стържене и никакво помръдване.Моля помагайте!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вероятност да ти е излязла полуоска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам но тогава си мисля че трябва да се чува и потракване а при мен е едно едва доловимо стържене и то само когато е на скорост, на свободна не го прави поне докато я бутах метър- два не чух нищо но като отпусна съединителя вместо да потегли стърже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дясното външно каре разбито ли беше преди завоя наляво?Това стържене къде точно се чува?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почети съм убеден, че е вътрешно каре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора се съмнява дали не е външно каре или полуоска но ще разбера след час, 2 и ще пиша какъв е резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултата е фиксиращата зегерка на карето разхлабена и изкача. Сега си търся такава зегерка фи 25

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем на Ауди 80. Беше ми излязла полуоската от карето заради същата зегерка. В резултат ми се наложи да си купя полуоска и ново каре, защото се бяха загладили шлиците и на двете, провери и при теб да не се е получило нещо подобно, иначе има вероятност пак да имаш същите проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата удряна ли е отпред ,преди години карах една корса с удар ,и полуоската излизаше наи редовно накрая сложих една дистанционна шаиба между карето и главината и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.Засега колата е в движение Благодарение на колегата ms-auto, който ме насочи към колегата Андрей от който взех зегерката .Благодаря момчета !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...