Jump to content
qponeca82

като вЪртя волана преЧуква

Recommended Posts

здр.колеги имам незнам проблем ли да го кажа но ме дразни,вартя волана наляво,надясно про изгасен двигател и колата е на място и се Чува преЧукване от Шарнир ли е или кормилни накраиници незнам.колата е сивик купе 98 1.6 105к.с.

Редактирано от kytila
. Забранено е пи�ането � латин�ки букви ("методиевица"/"шл�кавица"), както и заме�тването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е рейката, може и да са каренцата които обръщат движениет(не съм 100% сигурен).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колега.Със сигурност е долен ляв шарнир.Сменяй го докато е време,че после ...... Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво об6то има каренцата то не е вав движение това пре4укване а на място и двигателят не е запален

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам АЗ при такова почукване е почти сигурно че е рейката. Намирисва на рециклиране :( Става въпрос за пукане при по-остро завиване на волана, независимо от това дали работи или не работи двигателя.Виж тук - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=66168&st=0&p=1057240849&hl=%C3%91%E2%82%AC%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%B9%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B0&fromsearch=1entry1057240849

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от кормилните накраиници неможели да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са и те... Може и да е карето на волана. Като караш има ли луфт във волана? Като мине през дупка или караш по павиран път имаш ли чувството, че колата ще се разпадне? Ако и на двата въпроса отговора е не, карай и си свиркай. Не може 15 годишна кола да не тропка от някъде :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като крам маи няма такива признаци за разпадане :) 4ат пат като завивам надясно усе6там едно пре4укване маи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди на преглед на ходова част .там ще ти кажат какво и що и има на колата хем ще си знаеш и ако има заминали ще го смениш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво об6то има каренцата то не е вав движение това пре4укване а на място и двигателят не е запален

Каренцата на кормилния прът колега, долув педалите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на лявата втулка на кормилната рейка, с леко регулиране шумът може да изчезне като по чудо ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие тука да не играете развален телефон или минута е много!Да кажа на всички,че във книжката на колата хората ясно и отчетливо са казали че въпросното чукане е нормално на изгасен двигател! Колега палиш колата и виж пак чува ли се,ако не послушаи колегата mad_tod ! При мен потропваше в движение и така си реших проблема,карам абсолютно същото купе,проблема е идентичен затова пробваи така какво ще стане и после ходи сменяи карета накраинци и там квото може още :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел претропването на запален двигател незнам дали го има штом не сам го чул значи няма днеска мноооооого леко натегнахме болта на реиката и всичко се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе проверихме накраиници,шарнирите здрависа

Редактирано от Tino
Колега обърни внимание на правопи�а !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, всичко е добре когато свършва добре .. :) Хубаво че не тръгна от долен ляв шарнир и да минеш през накрайници и да стигнеш до десния шарнир .. :D

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...