Jump to content
petkoo

Дисплей на сивик 5г, къде да го сложа

Recommended Posts

Здравейте, някой слагал ли си е дисплей някаде в колата. Къде според вас ще е най удачно да се сложи за да изглежда като оригинален. Имам идея да го сложа на мястото на централната духалка в лявата част. Ако някой е правил нещо подобно нека сподели. Благодаря

Редактирано от petkoo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се е получило, но ми се иска да е на по високо. Малък екран колкото едната духалка но да се вижда и от заде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш CD-то с такова и проблема е решен.http://a248.e.akamai.net/pix.crutchfield.com/products/2009/36/020/h020vz409-f_mt1-1.jpeg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги знам тези джаджи, но си имам екран които се вързва към CD то и питам дали някой е слагал там дисплей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтърси се из форума срещал съм... Цялата конзола горе ( парното и CDто ) се мести долу, а дисплея ти на тяхното място горе. Вярно по-голяма играчка е, но се получава по яко. По-късно ще потърся и ще покажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ето една от темите. Верно е за 6та генерация ама е горе долу същото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам снимка на колега, дано няма нещо против.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атом нямам нищо против за снимката, даже тъкмо видях темата и щях да я показвам на колегата.Само че колега аз я взех така колата и момчето преди мене се занимавало с нея, така че като инфо не мога да ти бъда много полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващите мнения НЕ по темата, носят по няколко дни почивка. Към Автора на тема, колега успокой малко тона че и ти си за голяма почивка, а ако си си наумил нещо го направи. За ся всички ак@ли по темата получават прИмоция и няма да има наказания, но следващия който се из@ка получава голям бонус.Поздрави, и го давайте по кротко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...