Jump to content
djoro

тапицер в пловдив

Recommended Posts

даите идеи за тапицер става вьпрос за волан и да работи на разумни цени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колелото на Била и Макдоналдс на 6-ти септември ЗвиваШ към ВСИ и първата пресечка в дясно продължаваШ 150 метра и под блика от ляватя страна в един гараж се намира тапицер който съм чувал , че прави и волани той е там от доста години. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си правих волана при един колега от форума и съм доволен. Телефонът му е 0899/868844 - Косьо, във форума се пише chooby. Работи в Тракия, но му се обади да се доуточните. Успех!П.П. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=60845

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата за който говори Gencho се казва Жоро Брадата и е тапицер от много години, но не съм виждал направен от него волан, другата му работа е много добра. Мен си ме питал мисля, че беше май месец, явно не ти е харесала цената. Не знам какво разбираш под разумни цени, но мисля че няма колега който да работи с хубава кожа и да ти направи волан под 50 лева.При мен цената стандартно е 60 лева, за колеги от форума е 50. Това е за изкуствена автомобилна.Пожелавам ти успех в търсенето и ако искаш пиши на лични да ти дам координати на други които ще ти направят волана както трябва, но цената ще същата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, днес видях един волан направен от колегата за който става въпрос и не се стърпях да направя коментар.Воланите не ги прави той, а сина му, но няма значение и други такива познавам.Като работа много добре направено, единствено шева не беше целия в средата на волана както се полага, а в една част бягаше назад към вдлъбнатото на пръстите.Кожата естествена, но за волан направен пролетта се беше изтрила доста и по мое мнение другата есен ще е много протрит, може и по-рано.Цена за инфо на колегата joro72- 100лв.Колата е пасат4.Дано някой не ме разбере погрешно - тапицера който коментирам го уважавам много и за мен е един от майсторите в Пловдив.Това е само оценка на човек който се занимава с такива работи и мисля че си гледам на работата сериозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.crxbg.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=38вдигнах телефона, свързах се с жената, уговорихме се и си занесох седалките. Резултата е същия, като на снимките.На стената висеше ценоразпис, цената срещу тапициране на волан беше 50 лв. Ето и координатите:http://www.crxbg.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да поздравя колежката за която се говори в предишния пост за много добре свършената работа.Оттдавна не бях виждал така добре направени седалки. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми излиза бутон за редакция, така че на нов ред.Давам координати на още двама, които за мен са майстори в този занаят.Румен на събота пазара и Тошо в с.Труд.Жоро брадата споменат по-горе също е голям майстор според мен.

Редактирано от chooby

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като безумни цени! Просто хората нямат пари!Хубаво евтино няма...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...