Jump to content
GymFlex

Тапицер гр.Пловдив

Recommended Posts

Имам проблем с тавана ще ме затиска още малко. И ако може да ме ориентирате къде в Пловдив може да отида да ми го оправят и да не ми съдерат кожата като цена :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с тавана ще ме затиска още малко. И ако може да ме ориентирате къде в Пловдив може да отида да ми го оправят и да не ми съдерат кожата като цена :huh:

Колега има един в кв.Кматиево аз бях при него и съм доволен взе ми 85 лева ама тавана беше свален предварително от мен . Цената за не свален таван е около 100 лева така каза майстора.Намира се в коматиево след като влезнеш в квартала хващаш по левия ръкав след спирката и караш докато стигнеш от ляво един магазин и зад него се вижда църквата и завиваш в ляво преди магазина по ул. Асенова Крепост и после 4 пресечка в ляво по ул. Поморие и на 300 метра в ляво преди една голяма коуперация има малка къща на която пише тапицер.Късмет. http://maps.google.bg/maps?hl=bg&q=map+plovdiv&ie=UTF8&hq=&hnear=%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2&gl=bg&ll=42.100228,24.707673&spn=0.007913,0.019248&z=16 Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти мисля че се сещам точно къде се намира ще го проверя тези дни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се занимавам , но ако искаш на лични да не излезе като реклама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче ще направя реклама на колегата. Претапицира ми волана и съм много доволен от свършената работа. Освен това не взима скъпо, а на мен отделно ми направи отстъпка като на съфорумец :hondarulez:http://chooby.snimka.bg/

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО НА КОЛЕГАТА ОТ ПЛОВДИВ МНОГО ДОБРА РАБОТА ИМА :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО НА КОЛЕГАТА ОТ ПЛОВДИВ МНОГО ДОБРА РАБОТА ИМА :bg:

Благодаря за добрите думи на xatamoto и на колегата от Варна/твойте работи също изглеждат добре изработени/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...