Jump to content
pantany

потрепване на ДВГ при контакт

Recommended Posts

колеги от няколко дни се получава едно страно придърпване при подаване на контакт колата е акорд 1.8 1996г. като че ли двигателя подскача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как така на контакт да придърпва колега ? Нещо или аз съм назад доста или нещо не обясняваш като хората.На контакт няма как да ти придърпва колата , нали не е запален двигатела , замисли се малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ало е на газ какво? нещо не виждам разлика газ бензин в тоя случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай и моята от 3 години е така.........нищо и няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,че е на газ ! предишната ми кола (голф 2) го правеше същото нещо, така и не разбрах от кво. Предполагам ако е подаден контакт малко след като е била угасена,на някои от цилиндрите се подава искра която запалва недоизгорелите газове, това е мое мнение не ангажирам никой с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

раълика има и то голяма пак кой кво вижда е друг въпрос ...чакам колегата да каже дали е на гас и дали го прави само през по малки интервали на палене,примерно не повече от 1ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да с обикновенна газова съм и наистина колегата по горе е прав прави го само като е загряла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като подадеш контакт делкото пуска една искра която запалжа остатаците от гаста,интереснотое че ако неси натиснал саединителя колата помръдва винаги в обратна посока :lol: ако си на задна напред на останалите е ясно че назад. просто е така свиквай :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реното ми го правеше дори и дни да не го бях палил. Но май се получи след слагане на ТАП. Може и съвпадение да е било.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз досега с 8 коли на газ и една камара дет сме ги правили такова нещо не съм чувал аи никой не е споделял.тва според мене може да стане единствено ако изпуска клапан по газовата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз досега с 8 коли на газ и една камара дет сме ги правили такова нещо не съм чувал аи никой не е споделял.тва според мене може да стане единствено ако изпуска клапан по газовата.

Ами не се връзва с изпускащ газов клапан. Първо за да се получи това запалване в цилиндъра с последващо леко прилашкване значи този цилиндър е със затворени клапани и с добра като съотношение смес за запалване. Ако изпуска газов клапан и имаме отворен всмукателен и тази смес се възпламени то ще се получи доста добър гръм в целия всмукателен колектор, а такъв няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре де, и газта си стои цяла нощ в цилиндъра готова за запалване, така ли? не вервам :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай като прехвърлиШ колата да работи на бенЗин преди да я иЗгаШиШ и така я остави на бенЗин и после пробвай.При мен се получаваШе така от време на време след като сложих ГАЗ но когато е на бенЗин няма проблеми .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...