Jump to content
tosh77

инжекторна рейка RAIL

Recommended Posts

Здравейте колеги!Някой ползвал ли е ГИ с инжекторна рейка RAIL какви са отзивите добра ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масово ги ползват, не са дорби, търси друга , не че от тоя ценови клас има добри, взимаш една кръстиш се и колкот изкара, после сменяш гумички дето са жълти стинки, и караш още 20 000 км и така :) докато изгори бубинка, сменяш и нея и пак се кръстиш до де изгори следващата, през останалото време докато работи ползваш тапи за уши за да претъпиш звука от чукането ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави, учудваш ме.Карам с рейл от 2007, рециклирах я 2010 и то по моя преценка.След това я смених с по-бърза зареди принудителното пълнене, което качих от 0.4 на 0.6 бара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре е според теб кои са добри и си заслужават?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави, учудваш ме.Карам с рейл от 2007, рециклирах я 2010 и то по моя преценка.След това я смених с по-бърза зареди принудителното пълнене, което качих от 0.4 на 0.6 бара

Ми те тогава все още се стараеха с качеството Раил и Матрикс, ама последно време или са занемарили качеството или наще тука купуват наи долнопробното и евтино, но бая народ реве от тея реики, но пък кво толкова за цената си са перфекни ако нямаш големи изисквания към тях, лесно се обслужват и рем. комплект е евтин. Какво препоръчвам ли, ми препоръчвам маркова уредба,Ловато, Ренцо, БРЦ, не са чак кои знае колко по скъпо. Или купуваш наи евтината за 800 лева и не я мислиш или се изръсваш 1200-1500 за гореспоменатите и хептен не я мислиш :) Е ако си чорбаджия може да си купиш и реика Принс на цената на един сивик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел току що си сложи ГИ с рейка RAIL но каза че била с 3 ома и толкова тиха че въобще не се чува вече втора кола прави с такъв ГИ първата я кара доста време и е доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 1,5ома инжектори на рейка Рейл Апачи. Няма такава тракалница просто. На втората седмица ходих да се оплача от шума и ми я смениха със същата но с ново тяло, полимерно май. Пак същата работа, а пък съчетана с "високата обезшуменост на Хондата" е направо отчайващо. чувам я до 40 км.ч. вътре в купето, а ме убеждаваха, че като затворя капака няма да се чува -да, да.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

питаи за 3 ома ако може да се преправи по-добре било

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще може, преди да излязат тези 1,5 омови нали с 3 омови са ги правили хондите. Колебая се защото колата върви страхотно с тях особено като я сравня със служебната Астра G 1,4 90к.с. Обаче Астрата е много обезшумена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще може, преди да излязат тези 1,5 омови нали с 3 омови са ги правили хондите. Колебая се защото колата върви страхотно с тях особено като я сравня със служебната Астра G 1,4 90к.с. Обаче Астрата е много обезшумена.

имам познат с 3 ома и е доволел и от разход и откъм шум не съм чул да се оплаче и откъм вървеш на колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложите 3 ома бобини ще станат по бавни инжекторите. Тогава може да се наложат корекции на налягането или диаметьра на дюзата за да се спази минималното инжекторно време за стабилен празен ход. По принцип на  райл апачи има гумичка от горната страна на буталото и тя омекотява и обезшумява удара на буталцето кагато бобината го изтегли. КАто се смачка или износи тая гумичка почват да тракат. Ново буталце 1бр  е 8лв.Между другото се сещам че Гарфи му се разтропа апачито и като си смени проблемното буталце утихна рейката. Незнам обаче с колко ома бобини е на рейката.

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип на райл апачи има гумичка от горната страна на буталото и тя омекотява и обезшумява удара на буталцето кагато бобината го изтегли. КАто се смачка или износи тая гумичка почват да тракат. Ново буталце 1бр е 8лв.

Хубаво ама при мен смениха рейката с нова, като "старата" беше на по малко от 1000км. Просто си тракат здраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но е с1,5ома а не с 3ома нали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта монтираха Райл Хоризон която е бьрза рейка и е по скьпа от другите модели на Райл но и тя е много шумна и за това я смених с рейка на Бигаз която ми беше останала от другата кола. Бигаза направо не се чува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ти верно ли си с Бигаз реиката не си се похвалил как се държи с нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми с Бигаз рейката:) Работи си перфектно. За тия които незнаят вьпросната рейка която сложих сьщо беше почнала да причуква заради смачканите гумички от горната страна на буталцата. В сервиза ми искаха от 60 до 160 лв за ремонта. Слави я взе и смени гумичките и даже и пари неиска да вземе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...