Jump to content
user

Деактивация на потребител

Recommended Posts

Може ли някой от администраторите, модераторите или там който и да е с правомощия да ми наложи бан по мое желание. Или поне да ми смени паролата, че да не мога да вляза повече. Нивото в този форум падна ужасно много, интересните теми се броят на пръстите на едната ръка или липсват, така че не виждам особен смисъл да влизам тук. И въпреки всичко, отвреме навреме не мо'а се сдържа и го правя. Осъзнавам че е загуба на време и пак... Веднъж да започна да не мога да влизам и смятам, че нещата ще се оправят полека-лека - ще ми се освободи доста ценно време.Та как седи въпросът с подобна процедура? Съвсем сериозно питам и много бих се радвал да не мога да вляза да отговоря на някое евентуално мнение следващия път. :bye:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,като за начало, може да се опиташ да напишеш нещо интересно, да направиш нова интересна тема за да се вдигне малко нивото, иначе бан може да получиш по всяко едно време. Опитай се, ТИ да помогнеш, за да се увеличат интересните теми.Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, тогава не може ли един бан и да се разделим по живо, по здраво. Трябва ли да върша глупости, че да се случи и защо трябва да се стигне до там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма не мога! ШИ търпиш и няма да влизаш. И така докато ти мине :)

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищат да банват потребители без причина.. и аз на времето бях пуснал тема да предупреждавам, като ще употребявам алкохол да ме банват, ама не искат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причини мога да си измисля доста. Въпросът е: защо трябва да е така?ПП Мисля, че му хванах цаката... :bye:

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, даже и да си баннат, пак ще можеш да четеш...и само ще се дразниш като четеш глупости а не можеш да напишеш какво е вярното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам добро мнение и добри впечатления от теб ;) Не се предавай така лесно :) Зимния период е интересен във Форума :PП.П. Умишлено сложиш повече емотикони ;) знаеш защо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нивото в този форум падна ужасно много, интересните теми се броят на пръстите на едната ръка или липсват, така че не виждам особен смисъл да влизам тук. И въпреки всичко, отвреме навреме не мо'а се сдържа и го правя. Осъзнавам че е загуба на време и пак...

Ами ето, пич, твоята тема е интересна, предизвиква размисъл, значи помага за повдигане на нивото :) Не си единствен, на който му се е приисквало да се разкара, защото понякога тъпнята идва вповече. Дето се вика наблягай на просветителския елемент и сегиз- тогиз на кадифени попръжни :D , като за второто модераторите трябва да са по- благосклонни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уж лятото мина пък пак ви напича :)форума е доста добре,и има тонове полезна информация.просто хората които пишеха полезната информация спряха...,но пък затова винаги има американски форуми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компютъра е болест.Имаш нямаш работа все сядаш пред него с цел да си изгубиш времето.Във всеки форум е пълно с простотии независимо Американски или Занзибарски :lol:. Погледнете от хубавата страна,щом колегата казва, че не му е интересно значи съфорумците напълно са разгадали магията на Г-н Сойчиро и както се казва няма вече "топла вода" за откриване. :rolleyes:

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с XP ( май действа и при vista и win7 ( ама ме мързи да пробвам )) : Winkey + R ( a.k.a run ) - > %systemroot%\system32\drivers\etc\ пействаш това натискаш ОК, намираш хост файла - казва се host, няма разширение . Отваряш файла с notepad/notepad++ пейства това :

127.0.0.1 forums.hondabg.com127.0.0.1 hondabg.com
след:
# For example:##      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server#       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host
Ресетваш си любимият браузър и забравяш че някога е съществувал този форум, просто защото не можеш да го отвориш. Аз така вече няколко сайта съм набутал там, защото само ми убиваха времето.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен горното щях да му предложа на колагата @user, тази процедура да му я направи някой негов приятел. Причината, за да не може изкушението да вземе превес някой слънчев ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...