Jump to content
nasko_spii

Обслужване

Recommended Posts

Колеги понеже до няколко дни чакам да ми докарат количката въпроса ми е да ми препорачате къде да отида за пално обслужване както му е реда маслоремъци,ролкифилтрипрофилактика и тнт.и горе доло колко ще ми струва палното обслужване колата е сивик 1.5 90 кс пална инжекция . 5 ген От град пловдив съм Благодаря ! предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди в магазин самурай, ако купиш ремък+ ролка ти правят 15% отсъпка, ако вземеш всичко може и повече :) . А за самата смяна... мога да те ориентирам ама не знам дали ще има време.Ако говорим за цени: ремък+ролка 100-130 лв.Маслен и въздушен- 20-25Цена за обслужване.... много относително

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казват французите: "Un moment s'il vous plaît." :) Това е форум не чат. Вместо да придиряш, да беше използвал търсачката. Щеше да намериш тази тема (само като ориентир ти я давам). Цените си ги коментирай в сервиза, в зависимост от това, което решиш да сменяш. Така е много разтегливо зададен въпроса и предишната подобна тема на един друг колега стана една голяма и безсмислена препирня на тема "Какво е искал да каже авторът?"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя рибата още в моретоhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=66276&pid=1057241281&st=0entry1057241281вие му обяснявате, как да я "обслужва".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги понеже до няколко дни чакам да ми докарат количката

 

Аз го разбирам като рибата да е вече уловена и да се носи към тигана. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си получиш колата се обаждаш на телефона т този сайт http://ms-autobg.com/ Мисля, че може и сервизче да ти каже монката. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...