Jump to content

Recommended Posts

Колгата ivo099 е измамник.Пуснах си тема,че търся скорости от црх 2генерация Д серия мотор и той ми писа,че има такива скорости в супер състояние и файнъл 4,4 на цена 100лв.Пратих му скайп за по-лесно контактуване,замаявахме се 2,3 дни за най-различни неща,накрая се уточнихме за цената и скоростите и ми ги прати с уговорка от моя страна първо отварям пратката и след това плащам.Скоростите пристигнаха и като отивам да ги вземам ми казват,че няма такава опция в пратката плащам и това е.Платих си като пич и като отворих се оказа,че файнъла е 4,25 и скоростите не са от црх 2 ген.,а най-вероятно от дел сол и не ми вършат работа.При опитите ми да се свържа с въпросния Ивайло(ivo099)по скайп няма резултат,най-вероятно съм блокиран.Телефонния номер,който беше писан на пратката,както и този на скайпа му и тук във форума е един и същ,но при моето позвъняване ми се отговри,че имам грешка.После му звънях от друг телефон и пак грешка и не мога ду му пратя ЛС във форума, а гледам,че всеки ден влиза тук да разглежда обяви.И така не знам дали има и други опарени от тоя наш съфорумец,но аз изгорях.Дето казват халал да му са парите на тоя келеш.пп.Мисля,че мястото за такива некоректни колеги във форума трябва да е на по видно място,защото вече гледам доста колеги са изгоряли като мен,а темата Рейтинг на търговци е най-долу във форума,а много хора не я четат.Много поздрави на всички колеги.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да потвърдя, кутията е от Civic Coupe -_- D16Z6 1992 - 1995 Civic Coupe1st gear Ratio 3.252nd gear Ratio 1.9093rd gear Ratio 1.1254th gear Ratio 0.9095th gear Ratio 0.75Final Drive Ratio 4.25

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата и правата на потребителя са временно преустановени до изясняване на проблема !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва може би да се добави в правилата на форума това или пък да се пинне една тема най-отгоре. Когато няма опция отвори преди да платиш не си взимаш пратката, а звъниш на изпратилия да звънне в спедитора и да добави опцията. Тогава вече си взимаш всичко и нещата обикновенно са наред или поне са по-наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: Колеги в правилата е описано,

Екипът на http://forums.hondabg.com по никакъв начин не носи отговорност за извършваните сделки и не предоставя информация за участниците!

, но виждате че се мъчим да помагаме, за това го има и този раздел, както виждате че спираме права и т.н. Това че е най-долу на Форума не значи нищо, който чете форума я вижда.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де аз доста пъти съм работил с еконт и пак като теб ми се е случвало 2 пъти да се разбера с някой да включи опцията отвори преди да платиш но не са я слагали и 2-та пъти човека който е на работа в еконт ме пита дали искам да звънне на изпращача и да попита дали позволява да включат тази опция Публикувано изображение ти защо не направи така

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в деня в който ми беше пратил скоростите скайпа ми беше блокиран и при опит за връзка по телефона ми се казваше,че имам грешка.какво повече можех да направя,не веднъж съм поръчвал части от колеги от форума и досега не съм имал проблеми с доставки,но винаги има първи път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този излЪга и мене, чудя се дали да не го намеря и да му счупя главата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аиде да се събираме и да му отидем на гости до червен бряг бая хора на е завлякъл с по 100-тина лева :) аз поемам разходите ако трябва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...