Jump to content
Civic_6gen

Мнение за сегменти, гумички и лагери

Recommended Posts

Здравейте първо за всички! Тъй като ми предстой отваряне на двигател д14а4, за смяна на сегменти и гумички, искам малко инфо от миналите по този път вече, за качестово и цените на предлаганите части на нашия пазар?Звъннах тук-таме и ето какво ми предложиха:Auto plus- сегменти Rik-137 лв., taikin(или нещо такова) 145 лв. осн. лагери king-46,6 лв гумички за клапани victor ranze-54,4 лвNipparts- сегменти NPR- 110 лв лагери основни-60 лв, биелни 45 лв гумички някви японски казаха 3 лв, за бройTeh-ko- гумички Elring - 6,3 лв, за бройИнтересува ме дали някой е ползвал нещо от тези части, какви са отзивите, и какво бихме препоръчали, тъй като не ми се отваря мотора през няколко месеца!И едно питане, ако не се чуват лагерите, трябва ли да се сменят, и ако да кой?Мерси много на всички отзовали се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NPR сегменти са добри ще ти свършат работа,слагал съм на няколко мотора вече и няма лоши отзиви.А и в ибей точно те излизат като марка. Хубаво е да смениш и биелни лагери щом ще сменяш сегменти.А за основни като се отвори вече се преценя на място,сгумичките също.Макар че ко питаш мен сменяй и тях(за гумичките) все пак зависи и от парите които си готов да дадеш за части.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елринг не е никък лоша марка. А за сегменти наистина взимай NPR. Лично на мен тея Victor Reinz ми се струват прехвалени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://japancars.ru/cat/honda/index.php?hmodtyp=13073,13074,13075,13076,13077,13078,13079&npl=17S0401&_nplgrp=1&nplblk=E__1000 Само за да съм сигурен, от линка горе 3 и 4 са гумичките на клапаните или греша? Редактирано от Civic_6gen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не търсиш на правилното място.Намери тази схема за твоята кола и номер 3 и 4 са гумичките.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://japancars.ru/cat/honda/index.php?hmodtyp=13073,13074,13075,13076,13077,13078,13079&npl=17S0401&_nplgrp=1&nplblk=E__1000 Само за да съм сигурен, от линка горе 3 и 4 са гумичките на клапаните или греша?

Точно на правилното място търсиш .. :D Схемата която е дал Izanagi е за D14A3, но това в случая няма голямо значение, защото гумичките са еднакви за двата мотора .. По Елринг, на смукателните клапани ти са с № 130.560, а на изпускателните 130.860 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

This post has been edited by Civic_6gen: Today, 08:41

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да частите излизат около 300лв. някъде! Сега се налага да избирам между сегменти NPR и Riken, като въпросът е от къде ще са истински?За гумички ми се иска да си поръчам от америка, ако не сам закъснял с поръчката вече, ако не може би Elring!Гарнитура Elring, Victor Ranze, Payen, NPR, знам и аз вече, от толкова много каталози, цени магазини вече незнам кое и от къде е хубаво, голяма каша стана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитура Elring колега задължително другият вариант е от Америка всичко да знаеш,че ще са ок,частите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...