Jump to content
novv

Акт за технически преглед`

Recommended Posts

Здравейте! Отнемат ли се вече точки за такъв акт и пращат ли се призовки на адреса от ЛК, когато излезе наказателното постановление? Питам, защото ми написаха акта в друг град.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как са при вас ама при нас са страшно мудни... Писаха на брата акт за скорост и вече 4 месеца чакаме постановление... Уж те щяха на адреса от ЛК да го намерят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми взеха 30лв, без точки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 20 до 50 лв,без точки.Не се носят покани,ходи до КАТ ,където си на отчет,т.е. от там откъдето си си взел книжката,след 25-30 дена от съставянето на акта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По закон е акт за неизвършен технически преглд не трябва да надвишава 20 лева без отнемане на контролни точки. Обжалвай ако е над 20 лева!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По закон е акт за неизвършен технически преглд не трябва да надвишава 20 лева без отнемане на контролни точки. Обжалвай ако е над 20 лева!

ОБЖАЛВАНЕ не помага, при глоби до 50 лева, не можеш да обжалваш. ДЪРЖАВАТА е бедна и не пуща фъндък за по-малко от 50 кинта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има прецеденти за вкарване в съдебна зала на актове под 50 лв. Не ми дреме дали държавата е бедна, наказателното постановление си е със статут на наказателно обвинение и по хартата за правата на човека имам право да се защитя, считайки, че не съм направил нищо нередно. Повярвай има вече спечелено дело по наказателно постановление за 20 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...