Jump to content
MAD DOG

За Вярата,Доверието и други подробности

Recommended Posts

Седя и тъпея.Вяра и доверие.Малко позабравени думички.Тая вечер си ги припомних.По-точно един човек ми ги припомни.БЛАГОДАРЯ,Ванко.И ме накара да се замисля.Кое е по-странно?Да ти направи голям жест (почти) непознат човек или най-близките ти хора да НЕ го правят?Ако приемаме първото за странно,а второто за нормално,къде по дяволите отива тоя свят?Замислих се как аз преди правех същите неща за почти непознати хора и се зачудих защо спрях...щото съм си напатил?...май не става за обяснение или извинение.Знам ли и аз.Обаче тая вечер ми вдъхна много надежда.СЛАВА БОГУ,ВСЕ ОЩЕ ИМА ЛУДИ НА ТОЯ СВЯТ.Щото "нормалните" ме ужасяват...и отчайват... :) ПИЧ,ще се реванширам,само да сме живи и здрави.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от лудите и съм си напатил :lol: .Но какво да да се прави трябва да сме по-добри и,ако съм дал пример от своя поне на 1 човек то усилията ми не са били на празно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОКО,знам какво намекваш и аз общувах с ВАНКАТА и той ме изуми приятно и съм напълно съгласен с това което си написъл !!!КОКО ти си нашият идол не ти звънях да те навивам когато бях с ВАНКАТА и той ми сподели разни неща (извинете ме че пиша с недомлъвки) МОЛЯ ТЕ ПОХВАЛИ СЕ ТИ ЧОВЕК ДА НЕ ГО ПРАВЯ АЗ тайно се надявах да вземеш правилното решение и да послушаш сърцето си :rolleyes: КАЖИ ЧЕ ЧЕРНИЯ КАРТИНГ Е В ГАРАЖА ТИ или поне купето

Редактирано от kembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,споделете за кво става въпрос.явно сте приятно изненадани,което е добре.нека да има повече като вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо за хвалене,просто тая вечер ме подтикна към размисъл. :) .Което е много добре за мен,че нещо съм се занемарил.От строежи не ми остава време. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо,ако нещо не те кефи,трий бе.Имаш правото. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани ги ве, аз си дадох колата на един да я прай и оня ми я оср@ :DКоко, тряа видиш комбито и да почерпя за главоболията дето ти създадох, ама знаеш как бях напред-назад тогава :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дога,усещам полъх от вентилатор майПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън бе Пешо,аз съм фен на атмосферното налягане. :D Още не мога да повярвам на това че има останали такива ХОРА.П.С. - за мен и ти си един от тях,от най-големите ПИЧОВЕ. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коки,има все още истински фенове,макар и малкоПубликувано изображениеВсе пак имаш едно возене от мен на К20-ката,за да видим дали няма да си промениш мнението за духалкитеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...