Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

аве не моем да го накараме да си купи комп - един път крисио за малко да му продаде един за 60 лефа - :huh: ама не се спазариха за цената :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшши взема да му спретна една шайга за интернет, да му го връча. То наистина бива бива анти-компютаризиран фен, ма чак толкова :(

Редактирано от ivoboy_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата стана много добра, по-точно дос ега не бяхме правили подобна среща, а за продължението което си спретнахме с Ники няма да говорим.Предлагам за рождения ден на Иван да му направим един компютър подарък, някав малък колкото за интернет да има. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшшш ... аре всички бастуни ... марш на среща .... че иаме да обсъдим некои раоти ... измислил съм ново място и часът трее да променим вече май май ... мнооо несериозно отношение напоследък ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

е вече ш са глобяваме - тия малките бастуни никви ги нема :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така така "кума-лиске" ... издърпай им ушите :thumbs1: .... историята помни и по-добри времена ...

 

Публикувано изображение

 

новия фен ... с класиката в жанра !

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

... ц.ц.ц..с тоя мениджър нема а прокопсаме шубраците !! ;)

Публикувано изображение

 

следващата среща е вече по зимното време ... демек от 16ч. Ше обсъждаме ново място за срещи ,че тука с кръчмата "греда" !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей много добър тоя Хикс :hondarulez: Кой е щастливия собственик? Да му е честита и безавариино юркане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Ше обсъждаме ново място за срещи ,че тука с кръчмата "греда" !що ве мой, кво сгафихте?? Кво пак изпуснах (то вече май много изпуснах :whistle: ) ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що ве мой, кво сгафихте?? Кво пак изпуснах (то вече май много изпуснах :P ) ?? Няма гаф, просто кръчмата няма да работи зимата! А на теб ти забравихме физиономията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомням ви, че утрешната среща / 26.10.08 / е от 16.00 часа на Стадиона. А и времето ще сменяме нощес!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй кат глеам нема изгледи да се появя и аз с измита таратайка ... слънчо се е облещил мошно , което си е хубу де ! ;) Ше е сбирка на мързеливи хондъофци с мръсни бангий ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дааа ... посъбуждат се хондъофците в СЗ ! Ей на убафците !

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Има още място на паркинга ... идвайте хора .. не се стеснявайте !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах голямо желание да дойда ама тва скапано време ни натръшка цялата къща болни надявам се другия път да мога да дойда :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и някоя снимка от мен макар че се вяснах само за малко!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=8550843http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=8550958http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=8550975http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=8550996http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=8551107И още някоя Хонда която щракнах докато идвах към срещата!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=8550758http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=8550839 ТАЗИ МОЖЕ НЯКОЙ ДА СИ Я ПОЗНАЕ!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27...amp;pid=8550852

Редактирано от martyhonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lakomnik

ехееее земем да доидем и ние с едно приятелче :П неска ще има ли нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Заповядайте само че другата седмица , когато е срещата от 16ч на стадиона !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоест другата Неделя от 16 часа ще гледаме да си дотикаме каруците :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LyDu

я кажете точната дата имястото че и аз от скоро съм хондър и мисля да дойда:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

датата е 9 ноември, 16 ч, мястото - паркинга пред главния вход на стадион БЕРОЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

датата е 23 ноември, 16 ч, мястото - паркинга пред главния вход на стадион БЕРОЕ

... и после ф кръчмата на лаф-моабет ! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя ще дойда до стадиона,да не ме вържете ей! И ми носете стикер! Не 2 стикера! :)  Айде,аз отивам си сменям крушките на габаритите с бели-диодни и да си слагам черен мат сенник! :) П.П. За тоя месец тва ще е подобрението,че се охарчих много! А на пролет, колектор 4-2-1 и нова смукателна алу-тръбичка с филтъче и рег.пружинки! АААА резонаторче и гърненце забравих!

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов съм във форума. И не карам Хонда, а Форд (справка-www.clubford.org). Това не ми пречи да харесвам марката Хонда. Пиша, защото преди седмица две Хонди се състезаваха по пътя за Техномаркета. Нека бъдем по-толерантни на пътя и не застрашаваме своя и на другите живот!Ние, членовете на Клуб Форд го правим на безопасни места, като Писта Калояново. Там всеки може да покаже какво може неговата таратаика! :) Поздрави и безавариини! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов съм във форума. И не карам Хонда, а Форд (справка-www.clubford.org). Това не ми пречи да харесвам марката Хонда. Пиша, защото преди седмица две Хонди се състезаваха по пътя за Техномаркета. Нека бъдем по-толерантни на пътя и не застрашаваме своя и на другите живот!Ние, членовете на Клуб Форд го правим на безопасни места, като Писта Калояново. Там всеки може да покаже какво може неговата таратаика! :) Поздрави и безавариини! :)

Присъединявам се с двете ръце към забележката на колегата:)!!Преди месец или два, около 22.30ч. излизам от "Езерото", спирам на стопа на кръстовището на М.Кусев и Славянски и пред мен, може би с около 100 км/ч. профучава една хонда (не успях да видя 4 или 5 ген. хеч).:) АБЕ ХОРА, ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ ???;)???Там в рамките на 200 м. има два светофара и ЧЕТИРИ ПЕШЕХОДНИ ПЪТЕКИ .. и е пътя за ЖП гарата;) ТОВА НА НЯКОЙ ПРЕЗ УМ МИНА ЛИ МУ ????Всички можем да се правим на състезатели, ама си има места за това !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да ме разберете правилно.Присъединявам се с всичките си налични крайници към постовете на последните двама.Но не е тази темата за това.Тя между другото се нуждае според мен от сериозно почистване.А това че много малоумни копелета се покатериха на Хонди за мен поне е МНОГО тъжен факт. :pppПоне ние нека караме с ума си,за другите мога само да се моля и да се надявам да не затрият някой...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си имам хондичка вече, пък уча в Стара Загора и мисля да навестя някоя от срещите.Има ли месечна в града или както се разберете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТО ХУБАВО ПРЕЗ НЕДЕЛЯ СЕ СЬБИРАТЕ НО КОГАТО И ДА ИДА СМЕ ДВАМА ТРИМА ДАИТЕ РОНЕ ЕДИН ПЬТ ДА СЕ СЬБЕРЕМ ВСИЧКИ И ДА СИ НАПРАВИМ ШОУ ДА СЕ ПОРАЗДВИЖИМ МАЛКО ИНАЧЕ КАКАВ Е СМИСЬЛА ОТ ТОВА СЬБИРАНЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...чудя се да не би да сме всъщност само аз и Роудрейсъра.... ;) За да се убедя че не е така,айде заралии,предложете дата и място.Чакам. :lol:

ади до утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,четете внимателно преди да пишете... :) .Кой,кога,къде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате снимки ..ето снимки. Остай другото ами и Хонди има на тях...

 

Публикувано изображение

 

и още...

 

Публикувано изображение

 

и куче-fan си имаме..абе тва да не е MadDoga ве? Ц...казаха че не било...

 

Публикувано изображение

 

и малко хубави Хонди...

 

Публикувано изображение

 

аз като ви казвам, че Валчо не спи:

 

Публикувано изображение

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Даниелчо,не е Дога,много е младо кучето,оня е по-дърт.Митакабойс,иди в рекламна къща Непедони,можеш да си поръчаш каквото щеш.Излиза 7лв надписа,потника с мускулите от тебе... :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колегащо не си ми снимал ВТИ-то.. вярно то с тенекийките не мязаше на нищо ама.. все пак от колегиалност :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...