Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

ами айде дано само не умрем от студ докато видим на валката новата придобивка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме е аз съм с единия крак в колата вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куча студ да го ева ... ма изкочиха 10-на хондака ! Ей ги мискините ! :sick1:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

п.п..нещо липсваха бесните младежи от V-tec тийм ! ;) Само Двувалчо ги отсрами ! :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

ЕВАЛА ПИЧОВЕ :sick1: Наполовина съм ЗАРАЛИЯ-роден вГЪЛАБОВО ,израсал в МЕДНИКАРОВО и присаден (ашладисан) на слива в ГАБРОВО :puke: Често ходя за риба по тецовете! ТА исках да кажа че ми е кеф че отатък баира демек ШИПКА се сабирате и си правите купона ;) И КАТО ВИДИТЕ БЯЛ СИВИК СЕДАН да мига святка и свири по улиците ви да знаете АЗ съм и който ми отговори или наи добре да ме спре БИРАТА Е ОТ МЕН!!!!!!!!!!! АИДЕ САС ЗДРАВЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сабрахме се коли ама мн студено беше бахти :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човечец като гледа снимките,такива слънчеви :P няма идея колко хладно беше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

няма зна4ение студа важното е 4е сте се събрали ама наистина снимките много слън4еви изглеждат.аз неможах да доида ама снощи си напраихме среща на зарата :Pаиде до след две седмици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, Да ви се похваля, Кончертото е вече минало, но аз съм жив и здрав. Една шахта ми обърка пътя и.............. се срещнах плътно с близкия стълб.От колата нищо не става, но поне бях сам и съм жив и здрав. Слагайте си коланите и по-кротко в града, обичайте колите си но и ги пазете изправни, в критични ситуации, това може да се окаже предпоставка.Другото което беше хубаво в цялата ситуация че единствения засегнат бях аз и стълба ;) На стълба му паднаха лампите, но.... майната им, общината ще ги оправи, като не си поддържа пътищата ще останат пари за осветление.Пожелавам на всички да не им се случва нещо подобно, а на себе си да внимавам повече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшшшшш.... бахти ... късмета мой ! :) Офф ... майната и на колата ... важното е че си ок .... бааахти не мога да повярвам ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно да, но каквото станало ,станало. Не може да се вьрне назад. Важното е, че на теб нищо ти няма, тькмо ще се качиш на нещо "по-ново" :) Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

лошо лошо мноо кофти ам добре 4е ти си наред ... и да питам на кръговото ли стана тва 4е 4ух за някаква хонда смляна на кръговото ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Иво братле много кофти случка важното е ти да си добре кола ще си намериш важното е ти да си ок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко стана е колега - бахти късмета - не можа ли на някой гоуфаджия да се наежи тази шахта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее недеите така да кълнете ...... мноо просташко ... ам еися ми казаха пук 4е горе на круговото някаква 4ервена хонда се изтряскала мноо стабилно.. и по едно време пък снощи емо ми презвънява ама ми е спрян тела неможах да му звънна дано да не е бил тои ...

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нелепата случка стана на славянска точно преди Шел, майната й на колата. Живота продължава!На вас младежи ви пожелавам да не ви се случва нищо такова, затова карайте по-разумно и в рамките на ограниченията, те са направени за да се спазват и спазвайки ги ще има много по-малко катастрофи и жертви. За колегата от кръговото не съм чувал, но се надявам и той да се е отървал. Не бъдете самонадеяни, винаги има и някое детайлче което да обърка нещата. Безаварийна момци и умната.Благодаря за подкрепата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най бързия концерт си отиде ли ве - баахти - стига ве иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, но важното е че Хонда-фена е жив!Коли има още мноооого на пазара, така че, това не е важно сега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че един Акорд много би му прилягал....!Иво, брат, горе главата - ламарини по автокъщите колко щеш, важното е че си ОК!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Ще намерим, някоя ръбата ХОНДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич...направо...Много съжалявам! Мене като ми одерат колата рева......за повече да не говорим.А като казваш "ръбато" ..... виждам те в едно малко Х-че, помисли си не е ли време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф ще видим колко ще се върна назад със стинките, че тия от застрахователите ми ги разправяте едни. Ще ти изплатим щетата ма не барай колата, че от София можели да я искат, имали морги БулИНС разбииийш ли и.... Така че ми е рано още за да мисля за покупки :D Само едно знам че пак ще е ХОНДА! П.П. Между другото Даниелски мноо готина снимка си си сложил в темата с личните снимки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Между другото Даниелски мноо готина снимка си си сложил в темата с личните снимки ;)Бахти ...един човек да ме хареса !!!! Искаш ли ми ГеСеМе-то? Ако до другата неделя нямаш Хонда, която да дойдеш на срещата лично ще те транспортирам. Даже и за Ива има място...Ко ве не вярвате ли?! И да заздравява бързо емоционалната ти рана! Ай...газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги препоръ4вам никои от клуба да не се хвърля на бежова лада с лети джанти и спортна седалка !!!! за да не бъде жестоко засрамен !!!! ВТИ няма в нашия клуб маи за тва недеите :angry: баси ладата напердаши ме сигурно с 5 коли напрао .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегите в зарата от варна, все пак и аз сум заралия :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кви са тея ладички които ви притеснявят там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тази неделя ще имали срещичка че и аз може да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

Ще има среща. А относно ладичката доста ни притесни тази ве4ер яко пердаши ладата !!! мене 2 пъти ме ступа яко и един друг колега с купе .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката в неделя от 4-ри ли ще бъде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде палете талигите да загряват :huh: и след два часа горе :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мръсна руска бангия ти борка кат видя че те минава що не го блъсна бе:) те бая работи са и наредили в мотора ама те не издържат много чакай една две седмици и го призови пак:wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мръсна руска бангия ти борка кат видя че те минава що не го блъсна бе:cool: те бая работи са и наредили в мотора ама те не издържат много чакай една две седмици и го призови пак:cool:

нии 2 ве4ери се пускахме !!! първата ве4ер един старт .. Би ме .. 2-ри старт с4упи деференциал...2-РА ве4ер 1 старт би ме 2 -ри старт с4упи скоростна кутия кво пове4е да кажа кола за 1 старт не пове4е има ли смисъл ....Добре 4е ма монтиори си4ките там 4е да имат работа ги праят тия коли ...:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама да ти кажа хич да не те е срам че те е минала лада щото ако хондата е направена толкоз колкото ладата няма да има място за сравнение то много лесно е да правиш лада дет биелните лагери струват 12 лева някой ако земе да ти се подиграва им кажи че кат направят хонда или друга японска кола тогава да се перчат то тъй секи може купва си опел или лада и готово гледах преди на опела валовете за 400лв ай някой да ми продаде не два само един вал за 400лв и го купвам веднага:(няма място за сравнение поне евала че си признаваш че те е минал ако ти ги беше минал те нямаше да признаят;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече съм вън от бокса :) живот и здаре ще се видим на другата среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да подсиля отбора на въй-въй-въйтековите купета в Стара Загора :cool:От доста време не съм подсилвал отбора но тази седмица живот и здраве .........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да подсиля отбора на въй-въй-въйтековите купета в Стара Загора :cool:От доста време не съм подсилвал отбора но тази седмица живот и здраве .........

Лелееее,виждам призраци тука... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...