Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Е хубаво сте направили, но защо не споделихте с нас можеше и ние да се включим в тази обиколка :)

ми вии видяхте купе фен клуба как наска4аха по колите се едно доидоха куки и нии мислехме 4е ще ходите на 4ешмата и за тва... аиде другия път ше се съберем за обиколка...а в про4ем неска гледам едина сива прелиудия .... Ванка по лека караи е брат един бус как му се4е пътя не беше истина аз карах за тебе мина на 2 пръста аз си помислих 4е ще те удари .. ама късмет добре 4е не стана незнам дали видя ама на 2 пръста се разминахте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мом4ета някои има ли стикери и ако има мойе ли да ми продаде??? Иво ти ако имаш ще съм ти благодарен ако донесеш на другата среща 2 ще ти ги платя колкото струват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчета,сори 4е неможах да дойда.следващия път като съм в зарата надявам се да има пак среща ще се постарая да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчета,сори 4е неможах да дойда.следващия път като съм в зарата надявам се да има пак среща ще се постарая да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчета,сори 4е неможах да дойда.следващия път като съм в зарата надявам се да има пак среща ще се постарая да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

ухаааа :rolleyes: добре 4акамее тедобре 4акамее тедобре 4акамее тедобре 4акамее тедобре 4акамее те :thumbs1::tease::bash::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СОРИ МОМ4ЕТА НЕ6ТО МИ СПЕЧЕ НЕТА И МАЙ СЪМ ПРАТИЛ СЪОБЩЕНИЕТО НЯКОЛКО ПЪТИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мом4ета в4ера ме спря едно мом4е и ме пита за срещите каза 4е кара 4ервен рекс с сливенска регистрация вика от 5 месеца търся някои да ме светне за тия срещи .аз не се сещам за рекса ама каза 4е другата неделя ще ми се обади и ще доиде на срещата да го видим :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,мен ако питаш си е направо за триене,или за мощно почистване.Много се разводни и то отдавна. :hondarulez:

Отдавна не бях влизал в темата. Гледам има нови лица.....добре дошли от сърце! А кога ли ще се запознаем лично?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

Утре си4кото роми което кара хафтомобили от сортя на Хонда да са събиръми гори у мааалата до стадиона 4 аз поне съм там :()) които има мераклия може да напраим като миналата срещаа и между другото някои ако има стикери ще налапам 2 аз :)))да ги носи

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борка, срещите са през 2 седмици не всяка :( Миналата се събирахме, така че чак следващата неделя е другата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на часовника беше нещо като в неделя на стадиона :) много купета,много седани :) , жалко че нямаше с кво да снимам :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета дайте малко по-сериозно, че тука наистина стана чатДайте само по темата за срещите, а ако на някой му се говори толкова много има си канал #vtec в чатаИ па казвам нека замо по темата за срещите да си говорим тук :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да се притесняваш Анто,още малко и ше помоля някой модератор за чистка. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ окс аи другата седмица ще се видим на срещата тва е от мене да не цапам темата ... 4ал :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре мераклии !!! Да ви насмитам ли за днес в 16.00 или сами ще си дотътрите каруците??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някоя снимчица ше има ли за човека в странство ! :tooth: Може и от масата , да не ви забравям физиономиите ! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DNL да идвам да те дърпам че малко ме съмнява да си домъкнеш чайника по това нагорнища :tooth::tooth::lol: А снимки ще ти пратим рейсаре ама си идвай по скоро че ние те забравихме :tooth:Утивам да мия бараката аз и да се потготвям за 16:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде фенове, малко остана още има няма 2 часа, че и времето днеска е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доволно доволно за другия път ако има нещо подобно на днешната среща ще гледам да намеря камера :P доста доволен останах от днешната среща (доста хора ,доста яка обиколка ;)) :lol:

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От толкова много фенове,някой папарак нямаше ли? Че много хонди днеска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доволно доволно за другия път ако има нещо подобно на днешната среща ще гледам да намеря камера :P доста доволен останах от днешната среща (доста хора ,доста яка обиколка ;)) :lol:

Кхде ходите бре ;) Мен няма ли да ме вземете другия път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,имаше папарак,как иначе....малко снимки,ама много ХОНДИ

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

 

 

Компроматите няма да ги показвам:''Road®aceR А някоя снимчица ше има ли за човека в странство ! Може и от масата , да не ви забравям физиономиите !''

Редактирано от martyhonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааа напрао немога линеиката я изрязана от снимките за къде с тия бързи хонди без линеика????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и това "другия път" ако бъде през седмицата (примерно във вторник) може групата да набъбне с поне още 1 - 2 фенчета :rolleyes::D:D p.s. Само опипвам почвата !! ... надявам се, че ще ме подкрепиш, мой ..... ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даа ... време е за седмична среща ... от типа вторник/сряда ... защото има фенове , които са ангажирани уикенда и нямат възможност да се скиват с приятелчетата ! Така че предлагам междинна среща всяка седмица примерно вторник или сряда ... мястото ше го измислим в последствие , ако има мераклии , а те вече са двама ! Очаквам включване ! Ако нема с B`at Ves ше се броим двамата ... а мисля че и другаря DNL нема да пропусне ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае момчета тия японски консерви тря да им се дава много гас че се схващат колкото повече газ им даваш по хубаво им става тря да помислим над тия срещи идим там и кибичим кат КАВАЛИ с извинение даите да измислим нещо някаде да им да даваме газ се пак за кво е станала кола аи за какво купуваме тия хондели кат неги караме обиколката из града също е мноо добра идея и се надявам да стане част от збирката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде още един в отбора Втек икономи хе4бек неска го зехме с новия колега :ph34r: за следващата среща ще е с нас :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest кри�ио

РАЦЕРЕ , ВЗЕ ДА СЕ ГУБИШ В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ И КАКВИ СА ТИЯ МЕЖДИНКИ БРЕ ? МНОГО НЕСЕРИОЗНО ОТНОШЕНИЕ . ДВАМАТА С Bat Ves ЩЕ ВИ ПОРИЦАЕМ ПУБЛИЧНО , АКО ПРОДЪЛЖАВАТЕ ТАКА ;);) .ПОМИСЛЕТЕ ПО ВЪПРОСА ЗА ДА НЯМАМЕ ИЗЛИШНИ РАЗПРАВИИ :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАЦЕРЕ , ВЗЕ ДА СЕ ГУБИШ В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ И КАКВИ СА ТИЯ МЕЖДИНКИ БРЕ ? МНОГО НЕСЕРИОЗНО ОТНОШЕНИЕ . ДВАМАТА С Bat Ves ЩЕ ВИ ПОРИЦАЕМ ПУБЛИЧНО , АКО ПРОДЪЛЖАВАТЕ ТАКА :o;) .ПОМИСЛЕТЕ ПО ВЪПРОСА ЗА ДА НЯМАМЕ ИЗЛИШНИ РАЗПРАВИИ ;)

Ами ти ве отворко, не си се вяскал вече 2ра среща, пък като дойдеш е с некъв немски дръгел :P Дай да я видим тази нова/стара стрела, за вървене със сигурност ще е по-добра от седана, пък и е по-красива пущината /една такава ръбата ;)/, стига да си успял да изстържеш ръждата де ;) ;) ;) .п.п. Вземи и да си смениш туй дето го караш!
ГОЛЯМА ГРЕШКА ПРАВИШ , ЧЕ СЕ ЗАЯЖДАШ С МЕН АМА КАТО СЕ ВИДИМ ЩЕ ТЕ ПОНАПЛЯСКАМ ТА ДА СИ СЕДНЕШ НА ДУПЕТО :slap:;) НЕМСКИТЕ БЪРЛОГИ ГИ ИЗПРОДАДОХ А С РАСОВОТО ЯПОНЧЕ ЩЕ ТИ ПОКАЖА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС . НЕ СЪМ И ИЗТЪРГАЛ РАЖДИТЕ ВСЕ ОЩЕ ,НО И ТОВА ЩЕ СТАНЕ И ТОГАВА ЩЕ Я ПОКАЖА . АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ И ДО СКОРО :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве Красич, просто ми липсва твоето присъствие ;) Ако имаш нужда от телена четка, шкурка или каквото и да е друго, както и 2 сръчни ръчички, звънкай ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с предложението след срещичкта да направим едно летище, защото в града наистина си е доста опасно ( постоянно карах на прекъсвач и АБС ) и не мисля че е редно да го правим отново.А Красио тоя дрегел не искам да се пробвам с него да не вземе да се разпадне, че трябва ти търсим друга кола ;) Съгласен съм и с рейсара да се направи една среща през седмицата. Да кажем примерно петъка или понеделника между двете неделни срещи, защотото и аз ходя на смени и пропускам по някоя неделна среща когато съм на работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая седмица,имам предвид 17.2.2008 очертава ли се събор ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде пичове подготвяите се за утрешната среща да лъскаме талигите и 16:00 на стадиона ако има навити пак може да направим една обиколка на града :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даа тоя път ше провера дали сте лъснати ! А имаме и нов Акордеон в отбора ... и собственика/стар фен/ ше трябва да се изфука ! :) Да не говорим че и една 4г-хеч ми се губи от погледа нещо .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...