Jump to content
H-Rulez

Още един сивик в клуба :)

Recommended Posts

Здравейте колеги! Нов съм във форума и имам хонда от 5 дена Публикувано изображение много сам доволен хондата е civic 1.5 V-tec 115 hp 1996 hechback :) . Интересуваме имали нещо по спецялно което трябва да знам за този модел на хонда. Колата е внесена от Германия не е карана в БГ ! :) спортно окачване + джанти RH :) Не разбирам много от автомобили особенно от хонда , до сега съм карал само опели Публикувано изображение но мисля , че хондата е по добра ! Благодаря на всички които отговорят по темата Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Пусни снимки колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега! И много безаварийни километри!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браточка, с много здраве да си я караш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега! И много безаварийни километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и много да те радва :) Като за начало по-полека с хвалбите, че не знаеш кой за какво чете и се ослушва. От личен опит ти го казвам без да навлизам в подробности. А за типа двигател, нека компетентните те насочат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите пожелания :) Снимки може да видите на профила ми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много километри заедно и само хубави емоции

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със сигурност няма да си и помислиш вече за опел :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колеги незнам как да вмъкна снимка в тук в темата Публикувано изображение ако някои може да обесни , ще съм благодарен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Иначе ТУК може да почетеш и да разбереш как се слага снимка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ta да тва е хондичката , много съм доволен , неискам да виждам опел вече Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение благодаря на колегата че е публикувал снимката и че показа как става номера с качването Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от chris_barnes
Предходното мнение не �е цитира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Здравейте,колеги :) наскоро и аз си взех нова кола-хонда сивик 1.4i шеста генерация.Много съм доволен,честно казано не очаквах за тия 75 коня дето е да върви толкова.Още като я купувах ми направи впечатление,че няма бензин,но след зареждане стрелката не мръдна впоследствие се оказа, че и стрелката за температурата не работи.Разглобих си таблото и се оказа,че някой е пипал нещо по него (липсваха 3 болчета :( ) нямаше и ток към таблото.Оправих си проблема с тока обаче уредите ми пак не отчитат,някакви идеи или предположения какво й е? Мерси предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито за колата ! да си я караш със здраве! :) А за проблема ти мисля ,че трябва да пишеш в ''тенически въпроси'' :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги :) наскоро и аз си взех нова кола-хонда сивик 1.4i шеста генерация.Много съм доволен,честно казано не очаквах за тия 75 коня дето е да върви толкова.Още като я купувах ми направи впечатление,че няма бензин,но след зареждане стрелката не мръдна впоследствие се оказа, че и стрелката за температурата не работи.Разглобих си таблото и се оказа,че някой е пипал нещо по него (липсваха 3 болчета :( ) нямаше и ток към таблото.Оправих си проблема с тока обаче уредите ми пак не отчитат,някакви идеи или предположения какво й е? Мерси предварително :)

Връщали са и километража и сигурно са закачили уредите... Решението е ново/работещо/ табло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Оказаха се раменени кабели...запоили са ги грешно като са пипали :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...