Jump to content
Djigit

Списък на хондите по произход

Recommended Posts

Здравейте. Незнайно по какви причини ми беше изтрито мнението в една тема, та реших да пусна въпроса в нова.Има ли някъде база данни, сайт или нещо подобно където може да се види списък на произвежданите хонди по това къде са произведени.Там японски, английски, американски и т.н. Ако не - може да започнем с някой ентусиаст да правим такъув и да се качат на сайта за някой, като мен който се интересува.Благодаря предварително.

Редактирано от Djigit
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в Wikipedia на страницата на модела, който те интересува. За 5-та генерация Civic (примерно) е тази. И там си пише нещо от сорта:

Assembly Suzuka, JapanEast Liberty, OhioAlliston, Ontario, CanadaLahore, PakistanHsinchu, TaiwanThailand , South AfricaNelson, New ZealandSanta Rosa, Laguna, Philippines

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wikipediqta никога не лъже! Пробвай също и със www.testdrive.bg :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са ясни къде по принцип се произвежда, аз ги знам и без да ги гледам :lol: , друга ми беше мисълта.модел/двигател - произходИ всичко на едно място, цъкаш файнд било по модел или по държава и готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш вин-а на автомобила Форума има Вин-декодер и той ти казва дори в кой завод е направена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, освен ако не ми извадиш списък със всички VIN-ове които са излизали с инфо срещу тях, незнам за какво си писал изобщо ...95% от хората тук знаят какво е вин... и те действат за всички марки автомобили, а и декодери в нета има достатъчно. Но не е това за което съм питал.Говоря за нещо такова:http://prikachi.com/images/14/3713014N.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече във Уикипедия е почти същото но написано в списък , а не таблица. Пффффффф ... Заради тези заветни 50 поста се пишат какви ли не безсмислици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега този списък с какво би помогнал? Ако ти е толкоз належащо земи го направи ти, рови в нета и търси, нещо още не мога да ти схвана идеята на темата. ВИН-а както каза Тино дори показва в кой завод е произведена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност знам, че рама, ако започва с J на Хонда е Японско производство :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж това дали ще ти е от полза,също не ти разбрах идеята но...

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...