Jump to content
SDboy

Някой да е сменял Съединител на сивик англичанка 1.4 ?

Recommended Posts

Съединитея ли е към своя край и е интересувах за цени които варират от 206лв до 630 лв разликата е доста голяма колата е Honda Civic 1996g 1.4is 90hp D14A2 интересува ме някой да ли е сменял и какъв е купил и на каква цена ето най-добрата оферта която намерих в www.nakladki-bg.comКомплект(притискателен диск, феродов диск и лагер):206лв на Valeo - корейско251лв на Valeo - испанско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си вземеш EXEDY(японско е),и е най-доброто,комплекта е 550лв в "Euro07"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам някакъв по-компромесен вариант понеже колата ще я карам още малко и тази цена е много добра според мен от 206 лв а ако иска да искара и 30-40 хиляди километра само

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами по принцип корейското Valeo също е добър вариант,може и него,до сега не съм чул оплаквания от него :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че един съединител може да изкара 20 000 и 200 000 км, а може и 2000 да не изкара. Зависи от карането! ;) Аз лично бих предпочел някакъв компромисен вариант. Защо не се обадиш на Мони от В. Търново (M&S Auto му е ника във форума)Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами по принцип корейското Valeo също е добър вариант,може и него,до сега не съм чул оплаквания от него :thumbs1:

и аз съм чувал Валео като марка но за тези пари нз затова исках мнение благодаря колега а някъква връска с Мони ? този ник които си написал не ми излиза нищо :( Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьм с такова корейско Валео на Прелюда и 15 000км нямам проблеми. И аз не сьм чувал да се оплакват от корейското валео.Телефона на M&S auto e 0888 300 393.

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си ексиди както е казал колегата по горе в евро 07 (не съм от магазина и нямам общо с евро 07) мисля че цената не е повече от 300 лв за целия комплект (дано да не бъркам) Все пак е Японски и Хонда май е с него оригинално от завода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иска по-компромисен вариант а в случая Valeo-то е доста добър вариант ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз прочетох за компромисния вариант ,но преди около 2 г на 1 сузуки му беше свършил съединителят тотално и сложихме ВАЛЕО а извадихме оригиналния (ексиди) и какво да ви кажа колата не включваше толкова хубаво като преди и педала стана твърд евтиното винаги е по скъпо пп не помня френски или корейски е бил валеото ,но пазя опаковката някъде още ще проверя като се присетя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Валео имам същия опит - едно за твърдостта , ами не щеше и да ми превключва скоростите или боксуваше :D Като искаш компромисен вариант - сваляш съединителя , водиш диска да ти наковат феродо и си готов ;) Преди 4 години платих 30 лв за наковаване и знам , че колата още се движи без грижи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам някакъв по-компромесен вариант понеже колата ще я карам още малко и тази цена е много добра според мен от 206 лв а ако иска да искара и 30-40 хиляди километра само

Много мразя ей такова отношение към колите...после защо се продавали трошки? Ми защото всеки сменя с к'вото му падне, 'щото ще продава после... Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам някакъв по-компромесен вариант понеже колата ще я карам още малко и тази цена е много добра според мен от 206 лв а ако иска да искара и 30-40 хиляди километра само

Много мразя ей такова отношение към колите...после защо се продавали трошки? Ми защото всеки сменя с к'вото му падне, 'щото ще продава после...
ами като цялото колата се продава и не е моя аз само я карам и невиждам защо трябва да сам 600лв като мога да мина с 300лв ...а според вас реална ли е тази цена от 206 лв в този саит за моя двигател понеже в Бургас ходих в два магазина и ми казаха 310лв на едното място а на другия 570лв и като намерих тзи за 206лв още немога да повярвам да ли е истина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...