Jump to content
РадославКз

Обяви за CRX

Recommended Posts

Добър ден колеги!Един познат се интересува от тези коли,ако има някой който да ги знае в какво състояние са,да сподели....Мерси http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11312749721875367&f1=details http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11265713551267399&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много зле това ми се вижда на мен (от снимките,:o и е преди фейса)Иначе да си вземеш рекс е мания и мен почва да ме тресе

Редактирано от kostata_v
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората обява седи поне от 2 години :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от две, има проблем с двигателя....... питал съм за нея преди да взема купето, а него го имам близо три години.

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си се спрял точно на тези два рекса, това за втория ако е вярно, тогава вземай белия...неизглежда чак толкова зле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко все пак искаш Х посъбери пари и СПОКО все ще изпадне нещо по добро важното е желанието:unsure:Евтиното излиза скъпо чак сега видях ,че са 2 обявите не бих взел нито едната ТЪРСИ И ЩЕ НАМЕРИШ

Редактирано от kostata_v
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият изглежда добре,но 150к.с. е малко преувеличено.Д16А9 е добър двигател,по-важното е да е здраво купето,мотора се прави лесно дори и да е счупен.Кажи му да не бърза и да търси читав екземпляр.Излизат добри Рексчета все ощеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полисмен, от твоето старото (което не е между живите за съжаление ) по -добро надали ,но за повечко пари и късмет от Швейцарско се намира нещо читаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари - толкова..

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полисмен, от твоето старото (което не е между живите за съжаление ) по -добро надали ,но за повечко пари и късмет от Швейцарско се намира нещо читаво

Двигателя му е между живите обаче и ще се кара на JAP FEST 2011, а наистина тия и двата варианта нещо не заслужават.... Само хора като мен биха се засилили към всищо що е рекс :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази като гледам е клубна и е в същия ценови диапазон http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11312726008794276&f1=details , а относно 3-те по-горе ъ-ъ :lol: , по-добре да не бърза хем да събере някой лев повече и да скача на http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11312275761435830&f1=details ;) .Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая последната,много скъпа,аааа,иначе бива,ама 6500.То е по-важно купето да е здраво,за 1000-1200 лв ще се намери и двигател Д серия и ходова част,морги колкото щеш....БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ЗА МНЕНИЯТА!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=34170&st=90 виж тук Белия който се продава ! Чуй се със Стамен ако ти се пътува до Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае аз да попитам като един виден лаик. Какво му е на белия- външно не се виждат ядове? Синия както и да е- не е регистриран, но белия като го гледам ако искам такава кола слагам 2400 в джоба, от тях 300 кинта в съседство и отивам на оглед с 2ма приятели/бояджия и механик/ и за 2100-2200 може и да е мой. Уви не мога да си го позволя да правя автопарк. Все пак мисля, че за 15год кола ръждата да я няма е ключово. Ако я има трябва пребоядисване, а само то е 1к цялостно. И то зависи и кой го прави де. Та пояснете ми какво му е на белия рекс?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя синия,наистина се продава отдавна,продаваше се заедно с един черен,тука във форума...Явно нещо не го бива.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само глупостите които са написани към обявата са достатъчна причина да отпадне веднага от моята класация.За белия става въпрос.Искам да го видя качен на кантар да е 800кг и на дино да даде 150к.с...тоя народ избръмча...Ако искаш читав рекс не бързай и не си мисли че ще е на тая цена.Нищо че са по на 20г. коли.Пазените и поддържаните са голяма рядкост и хората които се разделят с тях знаят какво дават.Не ги търси в обявите с най-ниски цени. ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,бе Куче...Аз не търся,аз намерих каквото искам и си го създадох.....Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората не става както ти казаха колегите, а първата не бих я взел ще изпадне нещо добро повярвай ми .. не бързай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...