Jump to content
markup

Кожени дрехи

Recommended Posts

Ха и от мене една обща темичка :) Някой знае ли нормален магазин за кожени дрехи в Пловдви и региона. Търся си хубаво кожено яке, а не от типа "намазани с лак". Проблема е, че обиколих всичко което успях да открия. На няколко пъти и в София съм търсил (не малко магазини) и там пълна греда... или аз имам чуството, че няма внос (защото в България не ги правят хубави) или има нещо гнило :) Та идеи за магазин? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лутер. Караш по 6-ти септември посока ресторант стадиона, когато идваш от центъра. Подминаваш р-т Стадиона и преди прелеза от ляво има магазин.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да обясня къде им е склада,там има якета на по ниски цени,защото са стари модели или са преоценени,отпред има и друг фирмен магазин!Намира се посока Скобелева майка,като карате по главния път и от ляво ви се пада бензиностанцията Хаджията Груев подминавате и гледате в локалното платно от дясно,там ще видите магазина на Лутер,влизате питате за склада те ще ви обяснят,намира се зад магазина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная ги Лутер, но нещо не ми харесват моделите им. Търся нещо такова:http://www.wilsonsleather.com/product/index.jsp?productId=11348744&cp=2446814.3189114.3740837&parentPage=familyhttp://www.cainefashion.co.uk/men-s-leather-jacket-in-copper-ternopol-8697-0.htmlhttp://www.cainefashion.co.uk/men-s-leather-jacket-in-black-aachen-8653-0.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Лутер по принцип могат да ти изработят по твой модел както си го поръчаш и с каквато кожа си избереш.Една от моделиерките им ми е съученичка и знам , че преди го правиха това нещо.Ако не се лъжа на Иван Вазов също шиеха кожени якета по поръчка.

Редактирано от chooby

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избираш си модела, намиращ читав шивач на кожени дрехи и си готов.Аз така 3якета износих ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам на шивачите (лоши спомени), а и е прекалено ангажиращо и затова предпочитам магазин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не прескочиш до Jumbo Промахон моето го вземах от там преди 5 години и не е мръднало, а на майка взехме от Търново уш най добрия магазин още първата година се протри кожата. Доста дрешки съм си купил от там и съм супер доволен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промахон? Това ми звучи на гръцката граница, а и той не е ли детски магазини? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само детско има си всичко за всички, точно там е. Води се Аутлет магазин повечето стоки са на намалени цени, последно минах преди две години и пак останах доволен от цените :) купих си маратонки пума за 48 евро, които в Търново струваха 230 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам кожено рокерско яке с капси ама не намирам тука като за мене!130 кила съм баси да не съм някой 200кила слон че да не правят такива дрехи :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е :) , но ми е малко далече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин ГОЯ (на центъра до "Валентина", сегашния New Yorker) във Варна.Доволен съм от тях, има "истински" якета, но не съм сигорен тази година с к'во разполагат!Знам че не е около Пловдив, но само този магазин мога да препоръчам!

Редактирано от G36

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин ГОЯ (на центъра до "Валентина", сегашния New Yorker) във Варна.Доволен съм от тях, има "истински" якета, но не съм сигорен тази година с к'во разполагат!Знам че не е около Пловдив, но само този магазин мога да препоръчам!

Там якетата са тънки и кожата не е хубава. Освен това якетата им са само кожа + една подплата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично си купих преди вече 2 години и съм доста доволен.Достатъчно дебело е и изглежда добре, не е кат на дядо ми балтона! :DНо, казах незнам в момента с кво разполагат!Успех с търсенето на колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :) , но 700 км. за едно яке няма да направя :) някак си не ми се струва оправдано... физически, психически, времево и финансово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...