Jump to content
hEka

въпрос за каре

Recommended Posts

Добър вечер... малко късно за въпроси, но все пак да опитам :) може ли някой да ми даде информация за външно каре (брой шлици или парт номер), за да не стане обърквация като го взимам понеже нямам възможност на място да нося старото в магазина, а ми казаха, че имали разлика... колата е 6ген D14Z2.. мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA 44014-S04-951 , ASVA HN-38A50 , FEBEST 0310035A50 , HDK HO-35A50 , HONDA 44014-S04-020 / 44014-s04- 010 / 44014-s04-000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси баш за ХДК ми трябваше :) ако някой има да допълни нещо да не се срамува :)

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HDK (HO-35A50) 28/26 шлици човека гледа номерата, които колегата по-горе ми даде гледа и вин, и все пак не беше сигурен дали това е правилното... ако някой е слагал и знае някакви параметри на оригиналното моля да сподели, за да мога да сравня с това, което съм взел, понеже няма да се слага в близкия месец. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите са параметрите бе колега 28Х55Х26 взимай смело ..Старият му номер по HDK е само HO-35

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това пише и на кутията 28х55х26х79 аз вече съм го взел :) затова исках да съм сигурен, че съм взел правилното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато тръгнеш да го слагаш пиши дали е станало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...