Jump to content
Golden

Кампания "Поздрави колегата с Хонда"

Recommended Posts

Има нещо верно в тая работа колеги, и аз мисля, че е просто защото англичанките малко по-трудно се открояват от другите коли (без да се обиждате), нямат типично японските остри форми! Аз лично светкам и свиркам на почти всяка Хонда на пътя, но примерно на Акорди се е случвало и да пропускам! :ph34r: Иначе е големо щтастие да ти отвърне фен! ;)

Редактирано от CiViCwarrior
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ,тъй като от известно време съм пешак ,като видя Хондажйия Фен по улиците го поздравявам със Шокър-а >http://www.seeklogo.com/the-shocker-logo-139110.html (за тези които не знаят какво е), и доста хора ме гледат все едно съм паднал от небето ,но 2 пъти ми се случи фенове да разпознаят поздрава и се убиха от кеф, защото явно никой не очаква да го поздравят със Шокър :) ...та аз лично предлагам това да е международния поздрав на всички Хондаджии (когато не са ни заети ръцете естествено де) или поне да знаете ,когато видите идЕОт по улиците който ви прави странни знаци (наподобяващи горния) с ръцете ,да знаете че съм аз и ви поздравявам Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък няма да забравя как станах "част" от форума. На светофара си чаках зеленото и някаква Хонда мина покрай мен и понеже ми беше отворен прозореца ми метна вътре стикерА на форумА :) много ми стана приятно. Между другото и аз поздравявам когато се сетя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тъга отбелязвам, че собствениците на английски Хонди (и в частност аз) биват презирани, отбягвани, игнорирани и невеиждани. Явно върлува вярването, че шанса фен на Хонда да си купи англичанка са малки. Май наистина има нещо такова. И аз съм го забелязал.

Колеги, да ви кажа честно, аз много се оглеждам по всички Хонди, дори и англичанки, но тях явно ги ползват предимно за семейни коли..малко фенове съм виждала..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ами то май наистина си е така за семейните коли,но и фенове си има като мен примерно.А англичанка се наложи нищо че не ми е на сърце. Редактирано от atoma
Цитат на предходно мнение не е много �поред правилата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предлагам да се поздравяваме с SHOCKER-а :rolleyes::cool:

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На картинка е добро, ама ми е трудно да го правя с ръка! :( Получава се нещо, което надали някой би разбрал, какво е! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и в бързината докато шофираш има вероятност да объркаш пръстите и след това ще се получи неловка ситуация :))))хах.Винаги поздравявам Хонди всякакви :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срях с поздравите освен ако не е някъде извън града. 0.2% ми връщат... а и то е най-вероятно защото се знаем :D или поне се засичаме често :)Иначе поздрава ми е с аварийни светлини :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със "слабички" тромби и обикновено се съобразявам къде съм , че стряскам околните и тогава получавам "поздрави от тях"

Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спях с поздравите освен ако не е някъде извън града. 0.2% ми връщат... а и то е най-вероятно защото се знаем :D или поне се засичаме често :)Иначе поздрава ми е с аварийни светлини :)

+1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като видя някоя друга хонда по пътя поздравявавам даже и да кара някои дедко . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...