Jump to content
Guest gkb

Препоръчайе ми гуми моля!

Recommended Posts

Guest Magnum

слагай смело, щом си ги харесал. това, че ще се изхабят малко по-бързо -- голяма работа, тъкмо по-скоро ще си купиш пак нови. не са по 300лв че да се чувстваш прецакан, нали така :Dпросто зимата със зимни обувки не бива да се правят ралита, че не държат като летни. и зимните трябва да се сменят, когато стане топличко, не да се карат цяло лято и после що не държат зимата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dobsyn

А какво ще кажете за Pirelli winter carving?Някой попадал ли е на сравнителни тестове за зимни гуми. Аз търсих доста в нета ама нещо не откривам?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

А какво ще кажете за Pirelli winter carving?Някой попадал ли е на сравнителни тестове за зимни гуми. Аз търсих доста в нета ама нещо не откривам?!?

аз гледах малко тестове и сравнения и според всички , по комплексен показател най-доброто е goodyear ultra grip 7 ... и това ще си взема ако стигнат парите и ако се намерят гумите ... а иначе ако наистина карахме само на сняг аз бих си взел произволни гуми с шипове и да му акам на закона за движение по пътищата , но нямаме толкова сняг по градовете дето живея и надали ще си взема такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

А какво ще кажете за Pirelli winter carving?Някой попадал ли е на сравнителни тестове за зимни гуми. Аз търсих доста в нета ама нещо не откривам?!?

ето един тест ама на немски цък ... после кликаш на Alle Reifen auf einen Blick-Tabelle ето малко и по евтини гуми цък ... после кликаш на Alle Reifen auf einen Blick-Tabelle да се има предвид че при немците 1 е отличен , 6 е слаб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic1.5

Фенове зимата ба4кам на Бороветц по добра гума от Гиславет няма. Там Мишелини Пирели не че не са хубави ама за сняг са смешни нищо общо нямат, купуваи няма да збаркаш аз в момента не мога да си ги позволя /доста разходи за други неща/ и за това ще си купя Гуудрич и за наще колици по добар размер от 155/80/13 няма в рали шампионата на сняг се кара сас 135/80/ на незнам си колко попитаите тях защо и сами можете да се досетите :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Фенове зимата ба4кам на Бороветц по добра гума от Гиславет няма. Там Мишелини Пирели не че не са хубави ама за сняг са смешни нищо общо нямат, купуваи няма да збаркаш аз в момента не мога да си ги позволя /доста разходи за други неща/ и за това ще си купя Гуудрич и за наще колици по добар размер от 155/80/13 няма в рали шампионата на сняг се кара сас 135/80/ на незнам си колко попитаите тях защо и сами можете да се досетите :rolleyes:

вярно е че са 135 ,но боцкат :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Gislaved са може би най-добрата гума за сняг и лед, за типично северните зими на финландия, русия и т.н.но за България не са най-подходящи, защото повечето време през зимата е сухо или мокро, в най-лошия случай - киша. сняг по пътищата се задържа за 20 дни през цялата зимаа Gislaved са много зле за асфалт, свършват много бързо, много бързо се опичат ако пече слънце на черния асфалт...

Като запален скиор кръстосващ планините мога да кажа, че гумата се държи перфектно на сняг. Тръгва от място на наклон без никакъв проблем, но на сухо и топло ламелите се обръшат мнооого бързо и на следващия сезон трябва смяна. Много мека гума, изключителни качества на лед и сняг !!!

Най-добрата зимна гума е GoodYear Ultragrip 7 ...

Това е гумата която който може да си я позволи ще се радва на добро качество и не бързо износване. Миналата зима бях с такава и останах доволен как се държи на сняг, киша и сухо. Не е прекалено мека, че края на март да не става за нищо както Гиславеда по минала зима :rolleyes:Всеки си преценява от какво има нужда, но според мен ГудИъра е добър вариянт за нашите зимни условия.П.С. Този сезон съм с миналогодишните ГудИъри :rolleyes: стига да не дойде ново 20 като завали големия сняг :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toni_dogg

Хей колеги ;) И на мен ми предстои закупуване на 2 зимни гуми. Колебая се, защото не ми се дават над 100лв, иначе с удоволствие бих похарчила за Тойо или Йокохама. ;) От седмица разпитвам всеки срещнат за опит и все още на нищо не съм се спряла....Най-странното предложение беше Евролайн... до колкото знам Шкода си слакат такива гуми на автомобилите.... Един гумаджия пък ми препоръча Декаба 97лв....От прочетеното видях на няколко места похвали за Дайтон... но идея си нямам в какъв ренжд са им цените...Приветствам съвети за не много скъпи гуми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Според моите последни проучвания изникна една доста евтина гума , която си заслужава .... силно похвалена в небезизвестният adac.de ... става въпрос за Sava Eskimo :) Ако взема да пробвам ,ще споделя после и впечатления ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...