Jump to content
Сивик 5

Новата Хонда

Recommended Posts

Супер колица е дано някой ден имаме пари за такава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна кола за ежедневието и семейството :honda: Бих си купил точно такава, ако имах парите и ако е истина, че дава 5,4 градско :worthy:. Разходът е впечатляващ, въпреки, че наскоро тук един колега с D15Z8 направо щеше да го засрами тоя нов Сивик, пълен с модерни технологии...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица ! Самия клип е интересен, както винаги ... представяне на нещата от малко по-различен ъгъл в сравнение с другите производители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е секси колицата,дано един ден да можем и ний да и се насладим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи - нямам думи, а с едма - изобщо! ПРОСТО ХОНДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я харесвам. Аз съм останал с впечатление, че Сивик носи спортен дух, а тук очевидно липсва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

презокеанска гледна точка :cool:

http://www.autoblog....and-volkswagen/

 

Интериора на джетата е като на кола от миналия век,що се отнася до визия,направо бих я изключил от този тестПубликувано изображениеИначе подкрепям колегата Ryuugan- една хонда трябва да бъде по-нервна,а какво виждаме тук...Публикувано изображение Редактирано от NANI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе нещо като визия Шевролета като,че ли някак си по злобен ми изглежда а и интериора по ....абе незнам :rolleyes: ...волцвагена просто отвсякъде е по зле и от двете.Ако трябва да избирам от трите сигурно ще взема Сивика,но определено ще имам колебания между него и Шевролета :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен дизайна е крачка назад в еволюцията на модела. От четвъртото поколение на сам, всяко следващо е изцяло променено спрямо предшественика. Не и този път. Като чели нещо подобно се случи и с последния Акорд. Не казвам, че не ми харесва. Напротив, допада ми много. Просто очаквах малко повече в това отношение. Щрихите в интериора и екстериора на осмо и девето поколение са ми абсолютно еднакви. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може за 40-годишния юбилей да изскочи нещо класически традиционно за модела. За сега ще лежим на "стари лаври" http://www.autoblog.com/2011/07/14/honda-celebrates-39-years-of-civic-heritage/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Накратко :-Жена кара колата-някакви цветенца, птиченца, такава весела релаксираща мелодийка - това не е сивик, такъв какъвто го обичам -Икономията е майка на мизериятаЗа мен така стоят нещата.Жалко за серията.

Редактирано от PIKap
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола е правена за чичковци и няма нищо, ама нищо спортно в нея. На външен вид ми прилича на кола правена за китайския пазар. Сигурно TypeR версията ще бъде с двигател 1.0 и турбина на 2 бара която ще служи за по-бързото зареждане на батериите, разход 2л на 100км, ускорение до 100 за 15сек и макс скорост електронно ограничена до 140км, а не електронно до 145км :D С две думи ПЪЛНА БОЗА :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен клипа не ми хареса да не каже, че ме потресе :blink: Харесвам Хонда и вече си уважавам марката ама японците този път ме изненадаха и то не с приятен клип на който да се радвам :o Разни хора, разни интересе да не се обижда никой!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От такова "по-различното" представяне спрямо др производители нищо не разбрах от глупавия клип. Даже прави впечатление, че интериора е пълна скръб и ефтиния ... ако ще и 3,5 да дава разход и да имам пари няма да го купя. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

презокеанска гледна точка :cool:

http://www.autoblog....and-volkswagen/

 

Интериора на джетата е като на кола от миналия век,що се отнася до визия,направо бих я изключил от този тестПубликувано изображениеИначе подкрепям колегата Ryuugan- една хонда трябва да бъде по-нервна,а какво виждаме тук...Публикувано изображение

 

Виждаме автомобил, с "женска" визия ако мога така да се изкажа. Не мога да си представя мъж да го кара туй Сивиче.Ю

 

ПС: А що бе на Джетата кво и има :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондичката е готина и като цяло хибридите ме кефят ама, за сметка на това, че са икономични са и доста спънати откъм динамика и мощност. Ще бъде интересно да направят Type R Hybrid ама да не мечтаем толкова засега.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стиа с тия глупости бре...... като искате качество, икономичност, практичност и издръжливост си купувайте японски автомобил. Ако искате спортен дух си купете пак японски, ама спортен. Кой е казал, че СИВИК трябва да е непременно спортна кола? Има си S2000, TypeR, Integra и т.н. за любителите на трошливите пътища в България. Civic са хибриди още от 2005г. предназначени за градски условия.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...