Jump to content
dancho9991

Търговец на автомобили-измамник

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги :) искам да споделя с вас за един търговец измамник и ако попаднете на негова обява да внимавате много.Фирма "автомоллов груп-Асен Хаджимоллов",телефон за контакти-0899933459,0892984345,представя се и под други имена Асен,крум и други,публикува обявите си в пловдивски,смолянски окръг,а също и Златоград.Играч на дребно продава колите без-крик,резервна гума,инструменти и други принадлежности,като казва че ще ги даде,а след това се крие и много от обявите са фалшиви.Доста познати си изпатиха от него,затова ако попаднете внимавайте.

Редактирано от dancho9991

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продава колите без-крик,резервна гума,инструменти и други принадлежности,като казва че ще ги даде,а след това се крие

Сигурен ли си... това са си сериозни обвинения :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото. Крик и резервна гума ,че няма ... можеш да се пазариш да свалиш от цената и да не се занимаваш да ходиш да го търсиш , а за инструменти никой не дава колата с 1 багажник инструменти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това си е нормално да ти я дават без пожарогасител, жилетка, аптечка, но за крик и ключ обезателно гледай особено ако няма друга кола с теб !!! При мен се случи като я взех да спукам гума на магистралата и изненада крик и патерица има, но ключ НЕ :lol: Така че трябва да си подготвен. п.с. Каквото вземеш с колата, това е забрави за обещаните работи, ако не се познаваш с продавача. Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е нормално но когато попиташ ти обещават всичко а после духай супата ! това е кьсмет Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали се намесвам в точната тема ! но бих искал да споделя от коя авто къща във ВАРНА да НЕ СИ ВЗЕМАТЕ кола !!!! авто къщата е ЦЕНТРАЛ до мебелна палата !!! От всички хора които са си взели специално ХОНДА от там само 1 единствена е излязла без проблем и за това ценичката и явно беше доста надутичка , а и съм говорил с някои от хората които са си взели от там с другите не съм но от техни познати разбрах че имат абсолютно същия проблем или може би проблеми , но главния проблем е че са с скапани до няма и къде СЕГМЕНТИ !!!

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да защитавам Централ, но и моята кола е оттам. Бяха много коректни и ми я дадоха да я пробвам колкото си искам и съм доволен. Познавам и хора които са си купували други марки коли оттам и са доволни. Наскоро от друг автосалон взехме прекрасна англичанка 99г с клима за 2500, като в същия имаше пак такава но за 4бона и пълен кенеф. Имам предвид, че човек трябва да гледа като купува каквото и да е втора употреба. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм купувал кола от Централ, не беше перфектна, но на добра цена, но кой стар автомобил е перфектен? Става въпрос за автомобили стари по на 15-20 и повече години. Обикновено цената се определя от състоянието на автомобила и е Невъзможно да се вземе супер читав във всяко отношение автомобил, и да е най-евтиният на пазара!И още нещо много важно! Дори и там никой никого не кара да купува НАсила!Гледайте хубаво колеги, какво вземате, дето се казва не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава!Успех на всички в намирането на перфектни Хонди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола също е от Централ и мога да кажа същото, като колегата над мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...