Jump to content
enigma

Истински приятел и голям фен

Recommended Posts

:bow::bow::bow:Нямам думи...Не обичам тези безсмислени постове, но каквото и да кажа, ще е малко.@enigma, въпреки че пише в профила ти "Добринище", винаги съм си мислел, че си от Плевен. :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който поне малко познава Живко знае на какво е способен- Браво! и да продължава в същия дух :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма какво да се добави. Всеки собственик на Хонда знае вътрешно в себе си, че вече не е обикновен шофьор на автомобил, а носи частица от нещо велико. За себе си мога да кажа, че всеки който видя да кара Хонда за мен е първо приятел, а след това колега.Явно не съм единствен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински фен е живачето, и мен също много ми е спасявал кожата. Започва ли мотора с буквата Н и нещо в него се обръща. Отдавна съм му казал, че трябва да му казваме на него Живко Н-а :P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на днешно време това което прави е невероятно :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям фен и приятел ...след като прочетох поста ти, го разбрах:)все такива колеги да има;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ШШШШШШШШ Митак само грижи бе ,кога пак е станала тази поразия ,аз части ти пращам а то само нещастия.Поне ще стане колата,а аз миналата година си изядох задника от яд че ме прецакаха.ПП: Правете колата и аз съм готов и сбирка на пистата.ПП2:Живик ще взема да те назнача за мой главен механик :)Само незнам как ще идваш до Бургас по спешност,добре че ти е бърза колата :)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mитак,стискам палци всичко да е наред и да си изкарате супер на НС.Поклон пред Живко.Ако има с какво да помогна и аз-казвай.Понеже спирам да наливам пари в моя Прелюд ще разпродам всичко дето съм събирал.В това число и резервната оборудвана глава,която пазех за сериозния тунинг.Та клапани има,споко:)Ако ти трябва нещо-само кажи.Ако кола нямаш,няма да се притесняваш-моято залежава в Асеновград,може с нея да ходиш на НС-то.Бъди жив и здрав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само мога да се прекланям пред такива хора! Живко е поредното доказателство, че сме друга порода хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивка,ти си знаеш,но мисля че колата ти не заслужава да я продаваш.Всички ,които те познават знаят за какво става на въпрос и ще се съгласят,че такива коли са малко във форума. Бая си се ядосал с това 4ws,но знам ,че колата има голям потенцял и ще ти докара още много радостни моменти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво уникално...

Мисля, че няма какво да се добави. Всеки собственик на Хонда знае вътрешно в себе си, че вече не е обикновен шофьор на автомобил, а носи частица от нещо велико.

За себе си мога да кажа, че всеки който видя да кара Хонда за мен е първо приятел, а след това колега.

Подкрепям с две ръце казаното от колегата. Като чета тези неща започвам все повече да се гордея, че съм хондаджия.

Публикувано изображение ето това е емотиконката за такива хора. Публикувано изображение Ще съм полу-офф от темата като кажа, че имам радоста да познавам (за сега не лично) един такъв човек. Това е Монката (ms_auto) от Търново...човекът ми помага с каквото може по телефона винаги е бил коректен и точен. Незнам как му се занимаваше да ми обяснява как по точно се сменят ремъци и ролки. Като се има предвит, че до сега опита ми в тая област беше детската игра да сменя масло. Отгоре на това беше събота или неделя, а часа беше между 14 и 17... абе време за почивка, а не за уроци по автомеханика от 230 километра разтояние.Публикувано изображение Адски много се радвам, че хондаджиите сме така настроени един към друг. Случих не само на марка като се зарибих по нея, а и на колеги-приятели.

П. Дано колегата да няма нищо против, че използвам темата му. Публикувано изображение

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален пич е Жиката!И на мен много ми помогна в нужда и имам от много време да му се реванширам!Евала брат, късметлии са всички които те познават!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООООООООО каква тема....,Благодаря ти Митко за топлите думи които си казал за мен,Благодаря и на всички колеги които са на същото мнение , имам много приятели и то истински от както карам ХОНДА, че сме друга порода -спор няма и то много точно казано отново Благодаря ви ПРИЯТЕЛИ :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: Мите взех главата преди малко и утре ме чакай с кафето в ръка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд е Живачето и истински фен!Публикувано изображениеРеспект!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...