Jump to content
В16А2

Излетях в една нива

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

За щастие сме добре както аз така и колата (в движение е, дори не спука радиатора..) но отворих малко работа на моя тенекеджия/бояджия. :lol:

 

В момента изчетох всички PDF-и дето имам и не мога да намеря как се сваля това (не знам как се казва). Искам да го сваля за да погледна зад него как е положението преди да я оставя на майсторчето:

 

Публикувано изображение

 

ПС. Няколко минути след снимката колата е вече извадена успешно от канала, но е вече изкривен и предния ляв калник :lol: (опря в него въжето, нямаше друг начин, както се вижда). Но калник се намира, интересува ме отзад как да сваля въпросната ламарина да видя зад нея.

 

Дано някой може да ме насочи, мерси колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е заден страничен панел. Под него по принцип няма нищо(непосредствено имам предвид). Зад него е кухо и като свалиш вътре корите би трябвало да можеш да видиш дали има поражения :). Как се сваля незнам, предполагам е с точкови заварки.Гледай пак да нямаш проблеми по окачването ;):D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На английски го водят "Rear quarter panel". На някои места го пишат "quater".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам :( И аз се ударих днес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо колега. Моята я удари една 124-ка миналия месец на същото място но от дясната страна. При мен стана с изправяне, но колонката в горната част не беше засегната. Незнам при теб колко е зле горния ъгъл но отвътре не би трябвало да имаш нищо изкривено понеже има доста голяма кухина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да изправяме, ако не, има един дел сол на части, ще режем от него.. :lol: (Говорих с моя човек, не се сваля, на заварки е.)

 

Надявам се да успея тази седмица да му я закарам (трябва да си намеря първо автомобил, който да карам), ако не - другата седмица..

 

Ще пробва да изправя до колкото може, ако не ми хареса резултата ще правим кръпка от донора.

 

Много неприятно.. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти пратя моя тенекеджия, че тъкмо още са му пресни спомените от моята :D С изправянето се справи много добре, но с боята маи трудно ще свикна :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случка, но важното е че няма пострадали. Иначе и аз съм ходил по нивите, но за щастие без никакви последствия нито за мен, нито за колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е че си жив и здрав ..... а тази кола не се ли продаваше по едно време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола не се ли продаваше по едно време

Да, взех я от колега от форума (имаше тема). В смисъл, не съм я продавал аз.Колата ще я оправя, аз се радвам че не си разбих някое ребро или главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти пратя моя тенекеджия, че тъкмо още са му пресни спомените от моята :D С изправянето се справи много добре, но с боята маи трудно ще свикна :(

То няма проблем, аз ще му платя самолетния билет, ама не знам как ще си донесе работното място и инструментите до Италия. :lol: Мерси колега за помощта и съветите, които ми писа на лични.

Кофти случка, но важното е че няма пострадали. Иначе и аз съм ходил по нивите, но за щастие без никакви последствия нито за мен, нито за колата :)

И аз от излитането в нивата нямам щети (само се беше напълнил с кал единия накрайник, но го изчистих вече). Смачканата ламарина е от удара - в пътен знак (преди да изляза от пътя).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случка,според мен лично ако имаш от къде да изрежеш панел по добре го подменете! :yinyang:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих Del Sol голо купе, за рязане, Понеделник съм при тенекеджията, ако каже че няма да изправя, ще режем.Обаче имам друг проблем, тази сутрин отивам да замеря Camber/Toe за да се уверя, че няма нещо разместено, слизам, сядам в колата, завъртам ключа и няма никой. :lol: Нищо, нула, буквално, не ми светна даже таблото. Не го забелязах преди да седна в колата, защото отключвам с ключа след удара (заради изместената ламарина не ми работи централното, отчита вратата като отворена и не се пуска и алармата).Какво може да е колеги свързано с удара нещо? Колата не е ударена нито отпред нито отдолу? Акумулатора е перфектен, не е нов, но не съм имал абсолютно никога проблеми, как така изведнъж да умре?Довечера като се прибере от работа моя човек, ще го замерим и ще пробваме да го заредим, не разбирам просто къде е логиката.. :ph34r::angry::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравен консуматор някакъв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав,няма какво друго да е :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас!!! Ще те пречукам бе колега, какво направи с жабата?! Оправи ли японе? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не че нещо ама видя ли от коя година е темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...