Jump to content
DuMuTkO

Стъплков мотор на Д14А4

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Знам, че има много теми по този въпрос, но не мога да го намеря на моята кола къде се намира. Много ще съм благодарен, ако някой качи снимка къде се намира моторчето, че искам да го почистя.Поздрави :)

Редактирано от DuMuTkO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега, ориентирах се вече :)Честит празник на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си губи времето да го търсиш, няма да го намериш. Просто защото нямаш стъпков мотор. Това което ти е постнал колегата кеел е така нареченияIACV клапан, демек -Idle Air Control Valve.Чистенето му е малко сложна работа. Защо искаш да го чистиш и с какво мислиш да го чистиш? Предполагам, че някой приятел, дето е виждал хонда само на картинки от дъвки, ти е казал че проблема ти е там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... колега това което си написал са глупости другото което е ти от къде знаеш какъв му е проблема ? човека просто пита къде се намира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Приятелю, би ли обяснил кое точно са глупости?Второ, незнам какъв му е проблема, затова и го питам момчето защо мисли да го чисти.А това къде се намира мисля, че съм му отговорил. Ще ти отговоря още веднъж и на теб - ХОНДА НЯМАТ СТЪПКОВИ МОТОРИ. Имат нещо друго, което работи на друг принцип.ПП сега ме извини, отивам да гледам "Забраненият плод"Със здраве.

Редактирано от honda symphony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тогава на кои кво му трябва с търсачка .Тва има тва няма ...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...