Jump to content
robota

Цр-в свистене при висока скорост

Recommended Posts

Здравейте колеги,от известно време карам Цр-в-то и открих , че по магистралата с над 100-120 получавам свистене от вратите.Възможно ли е уплътненията да са се опекли и да е от тях. Другото което забелязах е , че като затворя врататаот външната страна и я натисна в горната част на рамката на прозореца има няколко милиметра ход. Възможно ли е да са ми увиснали вратите, но ги гледах и ъгли линия всичко съвпада. Ще ви бъда благодарен за мнения и решения.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от известно време карам Цр-в-то и открих , че по магистралата с над 100-120 получавам свистене от вратите.Възможно ли е уплътненията да са се опекли и да е от тях. Другото което забелязах е , че като затворя врататаот външната страна и я натисна в горната част на рамката на прозореца има няколко милиметра ход. Възможно ли е да са ми увиснали вратите, но ги гледах и ъгли линия всичко съвпада. Ще ви бъда благодарен за мнения и решения.Поздрави

Възможно е да са увиснали вратите.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=93303

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, открих причината , а тя беше ,че машинките за затварянето са пластмасови и са се износили до някаква степен и имат малък луфт и не прибират вратата плътно.За жалост няма начин за регулиране и трябваше побългаряване. Свалих планките за затварянето, които са на гредите и ги дадох да ми направят елипсовидни отвори на фреза , така че да могат да се придвижват навън и навътре и при поставянето им на няколко милиметра навътре спрямо старото положение вратите заспаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега можеш ли да пуснеш някоя снимка защото и аз имам същия проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Заповядай , колега http://imageshack.us.../imag0333u.jpg/ За развиването използвах ударна отверка, защото бяха доста добре завири планките. Само 1-2мм по- навътре и при мен работата заспа.Дано съм бил полезен :)Поздрави

Редактирано от bobineshkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бре, верно ли не подлежат на реглаж? щот и моите малко посвистяват ама се си викам ша ги регулирам и все забравям а ти ся ме фърли в тъча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно ли няма начин да се регулират ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, и аз не вярвах ама скоро ги свалях, простотия голяма що за безумица, тея японци да не си мислят че колите на 5 тата година ги фърляме :lol: та сега и моите ще вървят при брата да им елепсовидне дупките, чудя се дали да не ги подкараме сериино ще има бая клиентела :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Ужас, значи и аз трябва да направя тази операция с разпробиването на отвори...хаха наистина мисля ,че доста клиентела ще има :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...