Jump to content
gamencerista

Джанти с централен отвор 57.1 на Сивик

Recommended Posts

Колеги интересно ми е като централния отвор на Хондата е 56 мм как да намеря втулка да обере луфта до 57.1 мм за джанти от VW ?Дали ще може да се кара така при положение че ЕТ-то ще е 35 както е по каталог за мойта кола, и джантата е 7J ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а ако са 57.1? Какво става като се карат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато централния отвор не е твоя както е сега 57 вместо 56 може да се получи биене при определена скорост и сами се сещате какво се случва. Убеден съм, че има колеги дето са си монтирали джантите така и си викат "абе ареее това са глупости са за един милиметър нищо няма да стане" да ама не?!?!?! Върху тези таркала е колата и вие и след като се появи биене ....(няма да се пребиете, но е неприятно за каране и за лагера на главината) в началото може да няма проблеми ... много време може да няма, но при някоя дупка или неравност ще се появи. Не съм виждал втукла с дебелина на стената 0,5мм обаче съм сигурен, че и на този проблем е измислено речение разрови се повече и знета и ще намериш се нещо.Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е възможно да се мине централния отвор на джантата на струг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е възможно да се мине централния отвор на джантата на струг.

здравеи прелюда го карах преди години доста време с две джанти от голф отпред ,нямаше разлика и проблеми и при ниска и висока скорост така че пробваи то ще си покаже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здр колеги,мисля че ще съм от полза за тая тема.Та и аз си земах джанти от WV и мисе наложи да търся втулки,ходих при един гумаджия и тои ми каза че щеми направи фтулки от стомана и така стана платих 40 лева за четерте.

Редактирано от mckill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се вкарвай във филм. И моите лети джанти са същия отвор и ето, зад гърба ми са хиляди безаварийни километри, без втулки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето по-големи гумаджийници предлагат пластмасови втулки, около 5лв. е броя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр...все още несъм виждал пласпасова фтулка 0,5мм за това се разтъргват от стомона или аломин,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...