Jump to content
georgivanov1

Prelude 1980

Recommended Posts

Здравейте колеги,предлагат ми да купя Prelude 1980 за 1250 евро,колата е в доста добро състояние.Мислите ли че цената е добра.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е запазено наистина и няма сериозни ремонти , тази кола си е класика :) Ако имаш пари за харчене и за поддържане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е класика като фен и собственик на коли 80та година мисля че е оферта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен този модел много ми допада. Като цена според мен си струва. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този модел си е точно класиката на прелюд. Ако си фен на ретро автомобили... мисля че, определено е оферта, а пък ако е в добро състояние тези пари са и доста добри. :honda: Аз ще реставрирам Акорд от 1980 :D айде да правим Ретро тийм Хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив автомобил, но мисля че цената за придобиване е най=малкото,което трябва да те притеснява. Да поддържаш ретро автомобил за всекидневна кола сие доста голям разход. Иначе и аз се заглеждам по старите автомобили.Късмет с покупката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е красив.Тук в Стара Загора има един който все още редовно го карат,мисля че си е още на оригиналната боя... :ph34r: При положение че няма да ти е колата на която ще разчиташ да те вози всеки ден (предполагам) а кола която да си караш и чоплиш за кеф....вземай я. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилът е супер колега. Взимай и не му мисли, и цената е добра. И аз съм хвърлил мерак на нещо подобно, което да го карам в свободното време за кеф и да ми пълни душата. Успех.

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм такъв прелюд и мога да кажа само добри неща.Мнооо яка кола, ако имам излишни пари веднага бих я купил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,бил съм в Португалия там колите са запазени(топъл климът ) пътищата са много добри ако не си я взел още не се чуди УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...