Jump to content
stamski

Каква японска кола да си купя?

  

154 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте,

Възнамерявам да си купя кола на старо в най-близко бъдеще. И както много други хора изпитвам големи затруднения при избора. След ровене из различни форуми, поне стигнах до извода че автомобилат ще бъде японски Публикувано изображение

Изискванията ми за колата са:

- около 10-тина годишна

- за предпочитане с 4 врати (но не комби или огромен седан)

- висока надеждност

- със сравнително икономичен до нормален разход на гориво

От двигатели, дизели, бензини, коне и подобни работи немога да кажа че разбирам, така че се надявам да ударите по едно рамо със съвети. (Hint - не съм състезателен тип)

Естествено средните цени на частите и консумативите са също от значение.

 

И така...колебанията ми се свеждат до следните марки и модели:

Honda Civic, Honda Accord, Nissan Almera, Nissan Primera, Toyota Corolla, Mazda 323, Mazda 626

Май са доста и са различни класове, ама кво да направя като и аз незнам какво искам.

 

Да речем че бюджета ми е около 3000-3500 евро. Няма да я взимам от България, а ще отида директно до Германия или Италия или там до където трябва.

 

благодаря предварително!

 

п.с. може да гласувате и на анкетата ако имате желание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да очакваш някой друг да вземе правилно решение вместо самият теб. Причина - никой не познава нуждите ти по-добре от теб самият . Едва след като ги споделиш можеш да получиш правилен съвет.

Автомобила за какво ще се ползва - къси или дълги преходи , основно в града и рядко по черни пътища , предпочиташ по-комфортно или по-твърдо возене , ..... - тоест какво очакваш от колата ?

Универсален автомобил за навсякъде просто няма и всичко е въпрос на компромиси ....

Добрият избор е поне два различни класа автомобила Публикувано изображение...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко е трудно да я намериш но я потърси по усърдно. honda civic 1.5 vitec седан. надежден и икономичен автомобил. и спираш със търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

според мен.... най-голямо удоволствие ще ти прави премиерата, но е двумесна, закакво ще я измолзваш семеен ли си.....

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма как да очакваш някой друг да вземе правилно решение вместо самият теб. Причина - никой не познава нуждите ти по-добре от теб самият . Едва след като ги споделиш можеш да получиш правилен съвет. Автомобила за какво ще се ползва - къси или дълги преходи , основно в града и рядко по черни пътища , предпочиташ по-комфортно или по-твърдо возене , ..... - тоест какво очакваш от колата ?Универсален автомобил за навсякъде просто няма и всичко е въпрос на компромиси .... Добрият избор е поне два различни класа автомобила public/style_emoticons/default/smile.gif...

Еми прав си. Малко тръгнах да сравнявам несравними неща. Ама като не разбира човек и като не знае точно какво иска - така се получава доста често.Добре, нека се опитам да дам допълнителна информация:- Автомобилът ще се ползва предимно за средни/дълги преходи. (естествено ще се кара и градско, но няма да му е главното предназначение)- По черни пътища - не- Возенето мисля че не трябва да е много твърдо тъй като може би няма да е комфортно при по-продължително каране (така че средно или меко)- Двигателя да не е много слаб за да може да се изпреварва поносимо по двупосочни пътища. Редактирано от stamski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен.... най-голямо удоволствие ще ти прави премиерата, но е двумесна, закакво ще я измолзваш семеен ли си.....

Не съм семеен... Мисля че няма такава опасност това да се промени скоро. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен.... най-голямо удоволствие ще ти прави премиерата, но е двумесна, закакво ще я измолзваш семеен ли си.....

Примиера не съм чувал още да са направили от Нисан,за Примера съм по-съгласен и не е двуместна.Колега според мен..... Взимаш си един Сивик 5-та или 6-та генерация седан и си решаваш проблема.Комфорта е долу-горе на ниво,возията със сток окачване е повече от добре,консумативите и частите нужни за поддръжката на тези автомобили са на сравнително сносни цени.И не на последно място-разхода на гориво е сравнително малък.Сигурен съм,че ще останеш много доволен от тези два автомобила.Но все пак решението со изцяло твое.Поздрави
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко е трудно да я намериш но я потърси по усърдно. honda civic 1.5 vitec седан. надежден и икономичен автомобил. и спираш със търсенето.

Такава ли? : линкЕми и да е трудно, нищо. То не ми пречи да си набележа няколко и да търся по приоритет ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моят съвет е следният http://www.ek9.org/forum/members-rides/24885-honda-civic-ek-2000-4-doors-sedan.htmlОсобено 1,5 v-tec 115 к.с. Смятам ще изпълни 90% от изискванията ти, че и повече ;) Единствената мъка е че по-трудно се намират, но не е невъзможно!Ето една прекраснаhttp://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=144249373&pageNumber=1&__lp=6&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=3&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=86&maxPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&doorCount=FOUR_OR_FIVE&tabNumber=2

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси за линка. Колата е наистина прекрасна! Вече имаме фаворит! :) А това че се намира трудно не се ли отразява на цените на частите или са съвместими с на други модели?

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.....

....
искам да се извиня, защото онази щуротия която написах че е двумесна..... нямаше още анкета и бях написал мазда рх7ца двумесна.... но според мен хондата(естественно:D) ще му прави по голям кеф.....пък и зависи от колата в какво състояние е....;) Редактирано от Tino
Изб�гвайте цитиране на множе�тво мнени� в пълни� им размер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линка. Колата е наистина прекрасна! Вече имаме фаворит! :) А това че се намира трудно не се ли отразява на цените на частите или са съвместими с на други модели?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=145231303&__lp=6&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=3&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=95&maxPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&doorCount=TWO_OR_THREE&lang=de&pageNumber=1Ето късия вариант на седана .С две думи мисля че частите и за двете коли са еднакви с разлика единствено в багажниците и задните врати (горе долу ). По двигател и окачване трябва да е същото. Седанчето е хубаво, но да не стане да седнеш един ден и да четеш много във този форум и като те избият едни мисли за ТУНИНГ :D , че тогава ще те хване яд ако си взел по тежката (демек седана). Всъщност понеже ти си споменал няколко марки и различни от тях модели поне според мен най правилно е да се ориентираш първо към ХОНДА :P разбира се , както и към ТОЙОТА Корола в краен случай. Другите са по посредствени автомобили и мисля, че не заслужават внимание. ОБАЧЕ мисли хубаво поне няколко месеца какво всъщност ти трябва. Ако си рибар или ловец и ходиш по разни чукари или пък вилата ти на село е на кофти място с трудна проходимост МИСЛИ други варианти за да не се чудиш след 2 месеца на кой да я продадеш. И ако предпочиташ по голям комфорт и возия Акорда е по добрия вариант. И накрая знай, че всяка кола се чупи , просто нашите се чупят по рядко , а и много зависи предния серсемин :D как се е отнасял със нея. Успех във избора !
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали сивик е добър вариант за дълги возения. Моят сивик беше доста шумен, от време на време се возя в седан 6та д14ка и пак ми се струва шумничък. Сравнявам го с ауди а4 и с рено меган. Возил съм се в Алмера и ми се струваше доста удобна и не много шумна, но пак май не са много японски вече нисаните, а по-скоро френски ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По твоите критерии Stamski моето мнение е Акорд 5 или 6, но разхода ще е малко по голям, иначе 5-6-7 ген Сивик. П. Мнението ми е доста пристрастно. Но имам основания. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше пуснал за нова кола щях да гласувам за МАЗДА 6Иначе сега за хонда акорд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Акорд, а с този бюджет може и да се вместиш за CR-V. Сивика не предлага почти никакъв комфорт и това според мен му е големия минус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верният отговор е: Която ти харесва най-много! Всичко останало е компромис с теб самия. Може да е най-бързата, най-надеждната, най-икономичната, най-здравата, но ако не ти харесва какво от това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Аз вече мисля че твърдо се ориентирвам към Civic Vtec Sedan - много ми харесва както на външен вид така и по показатели, разход и тнт. Ако мога да намера сносен такъв с 1.5 двигател 114 коня ще съм много щастлив. Но все пак наистина тази кола очевидно малко трудно се намира, така че трябва да помисля и за резервен вариянт. А какво мислите за 1,4 двигател 90 коня? - Недостатъчно ли ще му е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, сега пък ми даоха акъл за Toyota Avensis D4D. Изглежда ми доста прилично... ама незнам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,

Възнамерявам да си купя кола на старо в най-близко бъдеще. И както много други хора изпитвам големи затруднения при избора. След ровене из различни форуми, поне стигнах до извода че автомобилат ще бъде японски Публикувано изображение

Изискванията ми за колата са:

- около 10-тина годишна

- за предпочитане с 4 врати (но не комби или огромен седан)

- висока надеждност

- със сравнително икономичен до нормален разход на гориво

От двигатели, дизели, бензини, коне и подобни работи немога да кажа че разбирам, така че се надявам да ударите по едно рамо със съвети. (Hint - не съм състезателен тип)

Естествено средните цени на частите и консумативите са също от значение.

 

И така...колебанията ми се свеждат до следните марки и модели:

Honda Civic, Honda Accord, Nissan Almera, Nissan Primera, Toyota Corolla, Mazda 323, Mazda 626

Май са доста и са различни класове, ама кво да направя като и аз незнам какво искам.

 

Да речем че бюджета ми е около 3000-3500 евро. Няма да я взимам от България, а ще отида директно до Германия или Италия или там до където трябва.

 

благодаря предварително!

 

п.с. може да гласувате и на анкетата ако имате желание.

 

Всичко което искаш се намира в Акорд Купе! Широк,голям,безшумен,върви прилично и има автоматици които хич не са зле и са много здрави!Ръчните скорости ще ди дават повече динамика и малко по-добро ускорение!Ще останеш много изненадан от акорда!!!Гори 1-2 литра повече от Сивиците,но си заслужава!Аз карам сивик купе,но следващата ми кола ще Акорд Купе........и махни тези Тойоти,целите са в пластмаси и дрънчат по дуките! Но все пак избора си е твои! И още нещо,големия мотор върви и бавно и бързо,а малкия не може.Поне се качи на колите за които говорим и после ще споделиш от коя си се впечатлил.Успех с решението!!! Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За мен избора е между Акорд и Мазда 6. От там нататък фактор е цената и качеството :) Колеги, не че нещо, но стига с тези 5ти и 6ти генерации Сивик. Човекът иска по-новичка кола и това е напълно нормално ;)

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е тва е твоята кола: http://www.auto-trading.com.ua/auto/honda/accord/param2867.html не я знам коя генерация е ама за мен лично е емблема за модел на Хонда :)и хубавото е че всеки акорд след нея става все по красив :) не като сивика да погрознее изведнъж през 2001 :) сигурно е малко по скъпа поне в Бг е на цената на мазда 6 че и отгоре, което ще рече над 5000Е но пък е един път, безпроблемна, красива, удобна, безшумна, и пак красива че и още :)п.п. Пффффф сори, бая са по скъпи от 5000 евро :( не съм бил много в час с тва моделче :) не че с другите съм :)

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Возил съм се доста на такъв Акорд, но това е модел отпреди 5-6 години и средната му цена в момента ще е доста над 3-4К евро. Иначе колата е чудесна, впечатлението ми е от бензиновата версия.

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако искаш предимно комфорт, наистина по добре да загледаш Акорд и Примера, моделите 99-02 са на тази цена. Мисля че и двете са доста надеждни според разните класации. Ако твърдо си решил да е седан Сивик ВТЕК 1.5 - 115к.с. то няма нужда да ходиш чак в чужбина. Погледни ето този първо: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11298820699601883&f1=details - изглежда много добре, макар според мен да е с малко надута цена за кола от този клас и тези години - както казах по горния клас Акорд и Примера са на същите пари. Сивика с този двигател обаче е много икономичен и практичен. Това че е по рядък му придава и малко ексклузивитет. Частите са същите като от хеч, с изключение на панелите по купето, разбира се. Този точно гледам има и някой глезотии дето повечето ги нямат, като подгряващите седалки, калобраните и пръскалките, което ме навежда на мисълта че е от някоя по планинска или северна страна, което пък ме навежда на мисълта че трябва да се огледа за следи от корозия поради по агресивната зима в тези страни и съответно методите за борба със заснежените пътища.Колегите са казали иначе по важното. Сивика е удобен, практичен и най-вече икономичен, но за сметка на това си е шумничък и все пак е сравнително нисък клас кола. Акорда/Примерата от своя страна са по комфортни, по висок клас, по добре обезшумени, имат някоя друга екстра в повече, но са с по големи мотори и съответно не толкова икономични.И последно: моя съвет е за бензинов мотор. Така или иначе през тези години японските производители на коли нямат собствени разработки на дизелови мотори в посочените класове, с изключение на тойота може би, а за сметка на това бензиновите им агрегати са изключитело надеждни и икономични.Успех с избора!П.С. Разбира се както е казал единия от колегите, съществува и този седан: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11298375825271470&f1=details 1.6 - 160к.с. но праите са други, разхода е малко нагоре (както при акорда/примерата), но пък изпреварванията няма да са ти никакъв проблем и удоволствието от карането ще е голямо! :)

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Stamski, Сивиците са се доказали през годините, но по твоите изисквания за такива предимно средни и големи разстояния аз лично не бих ти препоръчал точно този модел. Може би евентуално въпросният седан!Заставам зад Акорда на първо място и след това зад Примера-та. Бих ти препоръчал да се повозиш на някои от тях, ако имаш възможност и сам да прецениш. Успех с търсенето и сподели с нас направения избор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мислете и за поддръжка хора, по-евтино за поддръжка от сивика няма. Акорда е малко по-труден за поддържане и от там по-скъп. Според мен седана, който си избрал е много добро решение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord е за по-улегнали хора, дори семейна кола може да бъде, но доколкото разбирам колегата е по-млад. Аз съм за Accord разбира се:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милев е много прав. Доста хора си купуват кола, все едно е хляб, мислят си, "Отивам, броя парата и се свършва". А харчовете едва тогава почват."...сега пък ми даоха акъл за Toyota Avensis D4D..."Един познат има такава, веднъж му търсих ролка за пистовия ремък. Само оригинална на скромната цена от 516левчета. Размина се само с китайско лагерче за 7 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на твое място бих се оглеждал за Honda Civic 6g хечбек или седан (1.4 или 1.5) и Nissan Almera N15 (1.3). И двете са надеждни, непретенциозни коли с нисък разход, японска сглобка, поддръжката е елементарна, части има колкото си поискаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, точно на там съм се насочил и аз - Сivic Vtec sedan 6g 1.5 - 115 коня. Ако намеря такава кола в добро състояние - тя ще е :cool: А същата кола с по-малкия двигател как ще е? Т.е. 1.4 90 коня - дали няма да и е малко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам акорд купе от 96-та и въпреки че това ми беше един от най-омразните акорди като визия,колкото повече го карам,толкова повече се влюбвам в него.И тук е момента да ти кажа,че ако дадеш 6000лв за сивик си луд.Всеки който даде толкова за сивик не е с всичкия си.Особено ако караш на дълги разстояния,точно там разхода няма да те бърка толкова.Акорда ми харчи под 8 литра газ на 100 като карам до 3000 оборота,което значи до 110км/ч.Говорим за 2.2-150к.с. автоматик.И такива акорди има за по 3000лв......,а за 5000лв нямат грешка.Както и да е,преценката си е твоя.Но частите на която и да е хонда вече не са проблем.Вярно,Акорда има два ремъка и две ролки да му смениш,но след това ще се видиш много повече в кола отколкото в който и да е сивик.Изказвам мнение за щатската версия на Акорд,разбирай купе и комби.Седаните са Английски и не са ми толкова ясни.Аз гледам да се пазя повече от тях,макар че скоро на роднина му взехме английски Акорд 1.8, мисля че беше '99 или '00.Супер запазен,направо без забележки,климатроник вместо климатик като при мен и още куп глезотии дето са си традиция на Акордите за 6500лв.Ако дадеш толкова за сивик на тия години,че дори и по-стар-ще сбъркаш.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше пуснал за нова кола щях да гласувам за МАЗДА 6Иначе сега за хонда акорд.

Абсолютно съгласен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен избора е между Акорд и Мазда 6. От там нататък фактор е цената и качеството :) Колеги, не че нещо, но стига с тези 5ти и 6ти генерации Сивик. Човекът иска по-новичка кола и това е напълно нормално ;)

По добре да си вземе 5 или 6-та както е решил щото гледай колегата как е патил с по новия Сивик http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=58582Напълно съм съгласен за това че цена от 6000 лв е много за 6 генерация . Аз самия лично преди 3 години броих 5800 за 6-та , но всичко и беше сменено и си беше регистрирана + застраховка и винетка , НО все още мисля че е висока цената. Въпреки всичко като цяло съм доволен от колата . Да шумничка е , но погледни от хубавата страна това е песента на 16-тия ВЕНТИЛ :D ще ти хареса особено ако е + VTEC :rolleyes: , друго което дразни е ръждата по ВЕЖДИТЕ ,която според мен гони всички Сивици до 2000-та година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше пуснал за нова кола щях да гласувам за МАЗДА 6Иначе сега за хонда акорд.

Абсолютно съгласен!
Колеги,тея новите Мазди вече не са съвсем Мазди,защото са с Фордови мотои,а какво японско има в един ФОРД????????? Маи не сте много на ясно с това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,обърни внимание и на митсубиши галант,а другите за фоварити за среден клас са мазда 6 ,хонда акорд и лексъс 200 ис.Всички модели притежават всички качества на здравина и качество изработено в япония,иначе винаги избора остава твой.Успех.На Рико мога да му кажа едно,че една компания която претежава акции на друга,не я прави изостанала от дизайна и здравината на един автомобил, а и много поздрави от мазда шинари и после кажи че е форд:D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А същата кола с по-малкия двигател как ще е? Т.е. 1.4 90 коня - дали няма да и е малко?

Тази по-добре я пропусни. За из града бива, на дълъг път малко не е кеф да засилваш отдалече, че да изпревариш някого. По-добре с мотор 115кс или търси Акорд/според мен по-добрия вариант/. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля чесно казано че каквато и хонда да вземеш, няма да сбъркаш. Само да не е HR-V, просто я ненавиждам! Двигателя който е 1.4 90 к.с. е доста сполучлив. Аз имам такава англичанка 1996 г., която е на 240 000 км. В България е карана повече от 100 000 км. Мотора и е супер, ходовата част също, миналата година ходих с нея до Дания и обратно и ми даде много добър разход. Да не е пъргава, но ти самия каза че не си състезателен тип. Спокойно си поддържа 120-130 км, а мегдан за още винаги има. Консумативите не са и скъпи, данъкът е около 20 лв., докато на кола над 100 к.с. цената става горе долу лев на конска сила, даже и малко отгоре. Само за сравнение ще кажа, че имам и Сивик англичанка 1999 г. 1.8 VTI, която е 169 к.с и данъкът и е 244 лв. в Пловдив. Незнам колко плащат другите колеги за такава кола извън Пловдив. Повечето колеги са прави относно Сивика, че е по-шумен и т.н., но аз съм голям фен на този модел затова ти препоръчвам да си вземеш някое от изпълненията Купе, Седан, Хеч. Успех с покупката и да се похвалиш какво си купил. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IMPERATORA

Моят автомобил го купих на шега , за смешна сума , преди 2 години , но до ден днешен не съжалява за това .Хонда Сивик 1.5 , 66 киловата , 90 коня от 1990 година . Скоро ходих до морето , заредих 21 литра в Н .Загора до Равда , там Равда , Несебър , стар , нов си ходих често до тях . На връщане заредих още 20 литра гориво за пътуване от Равда до Н . Загора , след това на другия ден Н . Загора , Сливен , Н . Загора , Раднево и обратно в Н . Загора , 4 - 5 врътки из града имам още гориво . Без да взема под внимание , че по пътя я надувам 100 -130 , без местата с ограничение 50 , верно , че 4 - 5 пъти я пусках по инерция но, двигателя си работи заради сепрво апарата . Така че , смело вземай Сивика и няма да сбъркаш ! Бяга като ужилена , корава е , а бензина направо го мирише .Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хубавите коли са с 2 врати ,не зная какво те кара да искаш с 4 врати :)за такси ли ти трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.........

Колега много обеждаващо звучиш ама не мисля че подръжката на Акорда е по евтина от тази на Сивика също и като цени на частите има разлика Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...