Jump to content
eskinazi

Газово на д16з7 питане

Recommended Posts

Здравейте реших да си сложа газово на хондата си става вапрос за сивик д16з7 модел.Но вапросният газов инжексион струва много кам 1000лвбг.Предложихами да си сложа симулатор на газовия инжексон което излиза пъти поевтино,дали някой си е сложил такъв симолатор и дали да рискувам.Всеки отговор по темата ще ми бъде в полза,благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, като ти се виждат много 1000 лв., защо не опиташ с ГИ втора употреба, вече ги има по 300- 400 лв. ? ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,Симулатора е обикновенно газово с плочка- не ти го препоръчвам. Карам така от 4 години но:1во -обръща на газ с автоматично ключе според оборотите. Палиш на бензин, но като обърне на газ и колата си държи 800 оборота. Няма смукач и тресе, Зимата трябва да я подгревап, иначе замръзва и после няма палене... Отделно постепенно задръства бензиновата система и почва трудно да пали. Това, че не върви заради плочката като хората е отделен въпрос.2ро- Харчи малко отгоре и е много претенциозна към въздушен филтър. Иска нов на 5к 3то- една читава обикновенна е 400-500 кинта. Ако сложиш Ламбда-контрол още 200-250 кинта и колата е като с моно инжекция.Извод- една читава Обикновенна система е почти колкото едно ГИ. По-добре дай още 200тина -300 кинта и сложи едно ГИ за 800-900 кинта и си свиркай. Там като си стигне колата до 0-60 градуса и си минава сама на газ и разликата, че си на газ можеш да я хванеш само на мръсна газ и пак е супер малка. Само не се лъжи за тия системи за омасляване на клапаните. Няма още доказателства, че функционират правилно. Пък и аз за 100к на газ, даже и повече още не съм преебал мотора, а съм избил от разликата в горивото колата 2 пъти вече и даже и да се преебе не ми дреме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значе по добре да си сложа ГИ 2ра ръка така ли да го разбирам,защотпо новото е 1000бг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...