Jump to content
da6kata

Камери на околовръстното шосе София

Recommended Posts

Преди седмица-две ми казаха че са сложили камери в двете посоки около ОМВ,Макдоналдс,Шел били монтираниОтначало си помислих да логично идва лятото там доста хора си позволяват да карат с над 100 при ограничение 80Стават и гонкиМинавам вече 3-4 пъти от там оглеждам стълбове и всичко по високо за камери но не видях, та ако някой е чул нещоили знае дали има камера нека сподели, мисля че не само на мен ми е любопитно но и за други шофьори ще е полезна информацията

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма камери за сега, ако имаш gps има един файл дето ти показва къде са камерите и се обновява доста често.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам навигация няква много шибана на prestigio е, ще се радвам да споделиш за файла от къде да го намеря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм работил със тази навигация, знам само за Гармин и Ndrive. Поставят се тези файлове в Пои на уреда http://paralax.org/garmin/.Но за твойта навигация незнам в какъв формат трябва да са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на околовръстното в София (от Младост към Горна Баня) видях, че наистина има камера. Минах покрай нея с около 100 при знак 80... Не знам дали тази камера е активна и при какви километри снима...ама наистина има камера там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам честитка от друга камера - вече снимат и при над 20км превишение, така че внимавайте. Пращат снимките и фишовете на адреса в големия ви талон и ако се плати до 14 дни има отстъпка 30%. Плащането става в банка, но не е ясно дали всяка банка ще се справи коректно с попълването на платежното...Иначе преди 2-3 дни един Ford (Fix or repair daily) със затъмнени стъкла снимаше на бул. Рожен в посока от надлеза към 8-ми март. В Пловдив пък гнусната бяла Астра снима често преди кръговите в Тракия, където ограничението става 30 и ако си с 50-60 се сещай кво става.Вече трябва много да се внимава, че глобите са дебели, а на катаджии и пощальони не им пука дали ще получиш писмото или ще се затрие някъде и глобата ще стане на постановление...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак кажи за бялата Астра в Пловдив,че аз всеки ден минавам през кръговите на Тракия и по Санкт Петербург карам с 90-100.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерата на околовръстното точно между Шел и ОМВ днес преди обяд я монтираха. Може и още да не е активна, но внимавайте. Ограничението е 80, ако някой не знае ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерата на околовръстното точно между Шел и ОМВ днес преди обяд я монтираха. Може и още да не е активна, но внимавайте. Ограничението е 80, ако някой не знае ;)

Абе видях някви да монтират нещо там на стълба и на връщане скивах камера :blink: . Минах от там към 13.30h...явно работят бързо. Най-вероятно до утре ще е активна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак кажи за бялата Астра в Пловдив,че аз всеки ден минавам през кръговите на Тракия и по Санкт Петербург карам с 90-100.

Тая Астра съм я засичал още през 2009 в района на Тракия (не знам що все там), а миналата неделя дебнеха точно преди кръговото на Освобождение и Кн. Борис, мамка им мръсна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знчи вече и по околовръстното не може да се кара спокойно. А и да знаете, че скоро и пътен възел Даскалово/Перник/, къде е за Благоевград ще е с камери. Ограничение 40км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно вече гонките на OMV ще трябва да ги правят с вестници върху номерата :ph34r::lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги камерата на околовръстното вече работи, така че карайте разумно в този участък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да работи и за първата събота и неделя е засякла 300 нарушители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кога е пусната в действие, знае ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...