Jump to content
gin

Виещ лагер главина

Recommended Posts

JAKOPARTS става. Като го купуваш внимавай,че са ляв и десен.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тва е звера, а щом и като марка не е лош, ще взема такъв заден. Утре всичко ще стане ясно на подемника, заден ли е, преден ли е, сега ги търся само щото не мога да седя със скръстени ръце а съм на работа и освен да си търся лагери и цени друго не няма кво да правя :D а и да се подготвя психически за цената :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледа ли в ebay uk? 80 паунда в Англия, и 26 паунда от USA. Но не пише производител и за двата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едно място (Снабтех) ми дадоха цена 177лв за заден Koyo или NTN, нормална ли е за тези марки? То в такъв случай направо 170$ си е супер оферта за оригинал :)Плюс това в Гърция ми предложиха за 85 евро Koyo или NSK, мислех че тук са по-изгодни.

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за тая марак е нормална, между другото NTN са купили одавна SNR така че техния избор не е за пренебрегване. Питаи в ТРИЕРА пловдив ква цена ще ти дадат, дори можеш на имела им да пуснеш запитване, на мен така ми дадоха цена. А току що от SKF ми обявиха задна лагер главина 205 лева и преден лагер 155 лв. Определено почвам да се надявам да вие предния :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше заден десен, трябва да си купиш цялата главина. Удоволствието ми струваше 130лв без работата. Иначе както каза колегата по-горе може да си я караш, докато не спреш да чуваш радиото. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, днес след подемника имам една добра и една лоша новина. Добрата е че всички лагери са Ок, лошата е че гумите шумят, и сега ще тряя ги търпя още сигурно поне 3 год щот и без тва са нови едва на 20 000. Шумни били щото са с големи граифери за кал. Ко да се праи с тях я купих. Та така, едвали ще дам 600 лева за 4 гуми минимум ще надувам музиката повече. Инак голямо проучване на лагери направих :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен от сервиза ми намериха NTN лагер за 140 кинта и вече съм доволен, темата приключи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скива ли, па ти си тръгнал да пълниш гушите на хамериканците с 170 $ Аи със здраве да си го караш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам същият проблем с задна дясна главина на civic англичанка 2,0 Дизел 96 г , оригиналната главина е с конусовиден обръч за отчитане на ABS датчика, а ми продадоха с прав обръч, казаха ми че вече не се произвеждали с конусовиден, дайте мнение струва ли си да избивам старият обръч и да го сложа на мястото на новата главина, иначе новата главина пасва идеално, но разстоянието от датчика до главината е повече от 5 мм и ми се струва че няма да отчита?

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...