Jump to content
raishauer

Съвместимост на съединители

Recommended Posts

Въпрос към всички относно съединител,собственик на Honda stream 2.0 i-vtec двигател ka20a предстои ми смяна на двата лагера на първичния вал и между другото да сменя и съединителя. От Евро 07 ми съобщиха цена комплект на съединителя 1150лв и само феродов диск 460лв Exedy та въпросът ми е, толкова ли е уникална тази моя кутия че само една фирма пройзвежда тази резервна част.Благодаря предварително към всички включили се към темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

варианта да намериш заменям е минимален,по-добре като свалиш ако са му здрави пружините хо да му залепят едно ново феродо за около 50лв доста добре ги правят вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен в Евро07 търсил ли си по дреги магазини?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от запитванията са ми от електронните сайтове за авточасти и всичките отговори бяха че не предлагат за моят автомобил съединител, а най интересното е че в западните сайтове този феродов диск струва 110$ което е три пъти по малко от България. Имам въпрос към колегата от горния коментар къде подменят само феродото и издържа ли във времето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от плевен и познавам човек който на един Форд преди около 2месеца смени само феродото,кове се на машина става много хубава изработка,а за трайност немога да ти кажа колко ще искара,то зависи и от стила на каране.Но факта че вече 2 месеца кара без проблеми и оплаквания предполагам ще кара доста време.мога да се пойнтересувам повече тея дни колко пари ще струва стига да ми дадеш размерите на диска :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каталог го дават че диаметъра е 220мм а отвора е 150мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , карам сащия стрийм, в Хонда ми го смениха за 800 лв. с труда. Беше лятото- имаше 20 процента отстъпка.Говоря за комплекта от 3-те части всичко!На колко километра си?

Редактирано от emog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , карам сащия стрийм, в Хонда ми го смениха за 800 лв. с труда. Беше лятото- имаше 20 процента отстъпка.Говоря за комплекта от 3-те части всичко!На колко километра си?

150000 км има още ресурс в него ама така и така ще свалям кутията ще използвам момента

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги който се включиха и ме насочиха към правелният човек, поръчал съм всичко мисля темата за изчерпана :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...