Jump to content
Riko_Chervenia

Срещи Пловдив.......

Recommended Posts

Колеги,спрятаме една регионална среща Пловдив-Асеновград-Първомай-Хасково на Леново другата неделя 01.05. :) Да се видим,да покараме малко бегачките,пък който иска може и бърбекю да си направи. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

6+ за идеята Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�. Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че 01.05 е добре като дата за такъв вид среща, защото съвпада с месечната среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво пречи да се направи там и месечната? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не е добра идеята за провеждане на месечната на друго място. Според мен най-удобния вариант е да си се съберем за месечната в уречения час, за да не разваляме традицията и след като се видим, който къдео си иска да ходи !!!.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги,аз също смятам ,че за пистите в региона си има време,все пак цяло лято е пред нас! Месечната среща е за Пловдив,пък гости приемаме винаги...мисля!Нека не разваляме традицията,за да няма излишни разногласия из форума и колегите!Регионална среща винаги можем да си направим,без значени е къде и кога! До тук от мен!!! Поздрави на всички........!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре месечната да си остане на обичайното място,а ако дойдат на гости колегите от региона,още по-хубаво,тъкмо и да видят онези от другите фен клубове к'во се нарича месечна среща !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече писах в месечната тема ама мисля че май ще има интерес за пистата и невиждам какво лошо е да се саберем на Леново така и така момчетата от Хасково са се навили да присъстват и от Първомай ще са там невиждам защо не се иде и от Пловдив.Ще стане яко а в Пловдив всяка седмица се сабираме невиждам какво е по различно като е месечна тамъ ще е по интересно като се иде някаде другаде.Е неангажирам никой с моето виждане всеки сам преценява каде и кога да иде.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде утре към след обяда някъде към 15-16часа за по кафенце на отрезвителя на гребния канал на въздух????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги!!!За драга в неделя има ли желаещи за разходка до Сливен!За сега сме двама и ако има някои които иска да доиде с нас и да си делнем бензина може да пише!До събота след обяд трябва да се разберем............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вероятно ще ходя с мойта кола. Не мога да се обвържа с конкретен час на прибиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отменили са състезанието за 22-ри до колкото разбрах!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааааа,заради кофтито време е отменено за 22 маи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за хората които все още не са разбрали и имат желание да дойдат утре ето http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=29438&st=1440 :)Миналата година си изкарахме супер, има си барбекю там, маси, чешма и всичко нужно. Пътя беше добър щом аз с парахода се качих без да закача никаде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги за утре някакво мероприятие ще има ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя на Леново нали занете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Леново съм навит да дойда само кажете часа на срещата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах така понеже и на мене ми го сервираха по същия начин :D хахаха и аз реагирах с думите "от де да знам" :DТа сега вече знаете, който реши да заповяда. Мисля че 12-13ч е добро време. Нека всички кажат кога им е най удобно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за колко часа остава !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя някъде 13 предлагам да е сбирката на пистата, понеже хасковлий искат реванш :P :P :P И не само те де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички момци пекана сънце и се вдигнаха градусите и наперихте опашките по полянки и писти само така :bounce::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Оооо Тоше ако знаеш ка ви се облизвам и как ми се идва да ви видя а и моята колица иска раздвижване .Ама не мога много съм далече и тук ограниченията ме турмозят много . Зора е докато стигнеш на магистрала даже я напънах с 200 км. и ме изпреварват гадовете ужас.Успех ви пожелажам с тези ваши ПОДВИЗИ а аз като си доида ще се присъединя към ваз ХОДАДЖИЙ , ;)

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Виктор отиваме на Металиката за по бира......ако има желаещи,там сме!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мятам тука видеото от Леново. Ако не му е мястото тука, ще ме прощавате. Сори за "Алцхаймер" ефекта, кинаджиите(и аз барабар :D ) толкова си могат... :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глей каде били клиповете.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая тигра с къв мотор е та така наказа сивика, при това със 17-ки джанти (май)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

глей каде били клиповете.... :D

Като гледам добре сте си изкарали! Само ми обяснете защо не дадохте на човека с камерата да пие 2-3 бири за да си успокои ръцете малко! Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото, Рико, човека с камерата без една може ама с една не може :lol:.

 

 

тая тигра с къв мотор е та така наказа сивика, при това със 17-ки джанти (май)

 

Незнам,rulemaker, въобще не съм го питал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глей каде били клиповете.... :D

Като гледам добре сте си изкарали! Само ми обяснете защо не дадохте на човека с камерата да пие 2-3 бири за да си успокои ръцете малко!
:D бях с колата,затова,но другия път обещавам да не треперя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кво става майнички :D Времето за полянки настана,на последния излет горе на св.Георги някой спомена да направим една сбирка над КУКЛИН там до една църквичка забраих и заглавието,има много голяма поляна, та какво ще кажите да направим една среща там на 4-5 юни знам че тогава е месечната но просто предлагам.ако има недоволни да кажат други дати.Поздрави. :cool:Поканени са не само Пловдив,а всички от региона:Първомай,Пазарджик,Асеновград,(абе всички)ще има шатри,скара,бира и як мохабед. ;)

Редактирано от kytila
9. ��ма нужда от два по�та един �лед друг! Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи добре,но които няма шофиор за връщане ще е недоволен един да пии кат смок ,пък друг да са облизва! Все пак идеята е готина! Аз ша доида с маторя и ша си пия кат пич...ха ха ха ха...пък на долу квото сабя покаже!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за, само да не се презастъпи с драга в Сливен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а пьтя до там как е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като немски алтобан :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е това параклисче за което си мисля. Половината коли ще стоят долу на пътя :)Нещо като пресечен терен е, но е красиво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...