Jump to content
donboiko

Помпа на съединителя

Recommended Posts

Здравейте,вазникна ми проблемче :blink: от няколко дена забелязах че ми изтича течноста от казанчето на саединителя.Мислех, че маркуча се е спукал, но за съжаление днес установих, че теча е от гумичката на долната помпа.Преди имах проблем с горната помпа (горе на педала), беше блокирала и я смених, но сега проблема е малко по различен. Та, въпроса ми е дали може да се смени само гумичката или ще трябва да си зема нова помпа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и само гумичките да се сменят. Нова помпа е към 50лв , сам решавай какво да правиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ремонтен комлект на SEIKEN-буталото с гумичките 20 лв. А цяла помпа купувах преди 2 месеца и беше 70 лв на фирмата Ferodo. Колега Блеид 2, от кьде си я купил помпата? Цената на която си я взел е страхотна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и на мен ми предстои смяна на гумички или долна помпа и един приятел ми даде ново буталце с гумичка и твърди че е моят модел,но нещо много малко ми се вижда,та мисълта ми е би ли премерил диаметъра на твоито ако сменяш гумички скоро.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Хонда представителствата тези гумички струват 19 кинта. Не се занимавайте с глупости.Има ги налични.Нищо по-добро няма да намерите освен усложнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема е че имам време само в неделя да ги сменя и както казах имам буталце с гумичка но не сам сигурен че е това което ми трябва а в неделя нищо не работи а през седмицата колата ми тябва нон-стоп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се разглоби и провери... шансовете са 50 / 50... само дето ПРЕДВАРИТЕЛНО закупени веднъж... дори и от Хонда... нема връщане назад... не за друго, а просто защото не си струва да се разправяш за 20 кинта... :rolleyes::cool::lol:

Има връщане назад,стига да има предварителна уговорка за това и продавача да не е "циганин".SAIKEN е много добра фирма за рем.комплекти,цели помпи нямат.Няма връщане назад ми звучи все едно са убили някой,добрата търговия е и да си вземеш парите обратно без проблем,когато стоката не ти харесва. Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово моита помпа я оправих с гумички 2х2,5лв.Между другото диаметъра на цилиндъра е 19мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи и аз имах такъв проблем с гумички на англичанка бяха по 2лв иначе за помпа ми искаха 90лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И откъде ги взимате тези евтини гумички?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От специализиран магазин за каучукови уплътнения,но трябва да знаеш размерите и профила на гумичката,или да носиш буталцето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...