Jump to content
Restless

Търсачката на форума

Recommended Posts

Според вас работи ли?Имам чувство че връща случайни резултати.Търсих "дифтунга", търсих "дихтунга" - връща теми в които и помен няма от тези думи.За търсенето на cr-v и подобни - вижте ми подписа.Да, през гугъл намирам каквото ми трябва...Махнете бутона и полето за търсене, така и така не стават за чеп на каца със зеле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво очакваш да се направи като пускаш темата. Аз от както съм в този форум не помня някога да е имало нормална търсачка-просто винаги си прави кавото си иска (е, все пак няколко пъти е проработвала). Явно по-лесният вариант е като се интересуваш от нещо да си пуснеш тема-само дето веднага ще се намерят трима-четирима, които да ти обяснят с яден тон какъв си невежа и че форума си има търсачка.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IPB не обръщат много голямо внимание на кирилицата. Имат алтернативна опция за търсачка, но все още имам не малки трудности да я накарам да работи. В ранните часове на деня (между 02:30 и 06:00) търсачката обикновенно не работи. Това е защото се опитавм да подкарам алтернативата която работи значително по-добре с кирилицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази във форума явно е мързи да търси,та затова ползваите гУгъл! Пишете: site:forums.hondabg.com (думичката която ви трябва) Надявам се да съм бил полезен :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...