Jump to content
Homer2

Сравнение на Цените

Recommended Posts

Здравейте, днес си взех колата от един сервиз и понеже дадох доста пари ми се ще да сравня цените ако някой друг е правил същия ремонт. Колата ми е 96 година англичанка 4 врати с окачване на rover.Амортисьори - 2*112 лвТампони заден мост - 2*30 лвТампони носач - 4*37 лвработа - 150лвобщо 582 лв.Как ви се струва?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цените са нормални ...само за работата незнам как е в софия ...ама там е по скъпо от провинцията така че според мен са норнални

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес си взех колата от един сервиз и понеже дадох доста пари ми се ще да сравня цените ако някой друг е правил същия ремонт. Колата ми е 96 година англичанка 4 врати с окачване на rover.Амортисьори - 2*112 лвТампони заден мост - 2*30 лвТампони носач - 4*37 лвработа - 150лвобщо 582 лв.Как ви се струва?Здравей, колега! Цената относно работата е нормална за София, а за другото - не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата ок, цените на частите ме интересува, иначе ясно че работата се заплаща.Питам да знам дали да ги ползвам пак или да търся други.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само да не дадеш скоро пак кинти за тампони и то предимно тия на задния мост/двата големи/. Аз първо такива си бях монтирал, но след 4 месеца пак и то оригинални,буквално. Около 120 лв бяха, не помня вече, но 3 години няма ядове...А иначе за труд е добре. То като правиш повече неща и си има отстъпки, то е ясно.п.п.Кой е сервиза?

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз "Диагонал", бул. Европа 66.Избран на случаен принцип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случаиният принцип води до непредвидени резултати :) Тампоните за задния мост оригиналните са по 67 лева парчето :D Следващият път , а той ще е скоро си сложи такива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сервиз "Диагонал", бул. Европа 66.Избран на случаен принцип.

Аз съм посещавал този сервиз - карал съм Опела няколко пъти там. Доволен съм от тях като цяло, въпреки че тогава ми се струваше, че и частите и труда им са със завишени цени. Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случаиният принцип води до непредвидени резултати :D Тампоните за задния мост оригиналните са по 67 лева парчето ;) Следващият път , а той ще е скоро си сложи такива !!!

Ами досега съм ходил само на препоръчани сервизи и честно побеля ми косата. Имаше случай дето ходих 3 пъти в добре рекламиран тук сервиз и трите пъти грешна диагноза, в рамките на 3 години, накрая сам си намерих повредата отидох и им казах точно това искам да се смени.Не ми повярваха, не съм знаел как действа .... докато накрая не стана очевадно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случаиният принцип води до непредвидени резултати :) Тампоните за задния мост оригиналните са по 67 лева парчето :D Следващият път , а той ще е скоро си сложи такива ;)

Между другото Делфи правят не плътни тампони,а като оригиналните-30 лв./бр.Момче от Роверклуб ми каза че вече е 3 год. с такива без проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...