Jump to content
Krelion

ДРАГ РЕЙСИНГ СЛИВЕН 22.05.2011

Recommended Posts

Гато Кар сме там от Петък,с малката Супра ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вземи свали двете полуоски с каретата ,че ако вземе да стигна на Финал и ги пречупя да ги сменя .... и без това тренирам за 10мин да ги сменям :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи ще ги взема,както и малко инструмент ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое да смениш за 10мин. че не разбрах капачките на джантите ли ? :) Последниа път като се сещам мисля че 9-10 часа сменя каре :lol:

 

Публикувано изображение

 

 

Ти вземи свали двете полуоски с каретата ,че ако вземе да стигна на Финал и ги пречупя да ги сменя .... и без това тренирам за 10мин да ги сменям :lol:

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука сменяхме скоростите Ве ...... и работата премина в пиене за това се бавихме ;)Иначе не помниш ли като скъсах полуоската на Бояна как на полеви условия я сменихме за 15-20 мин ... сега съм още по-про :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос. Как стои въпроса със съботното каране. Аз примерно с мойта подводница мога ли да се пусна да запиша едно време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може.В събота са свободни стартове, тренировки и даване на времена за тези , които мислят да участват в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще покарам само в събота със стария Вейдър:) рекс 1-ва генерация турбо:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: пак фаида ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги към колко часа горе долу започват свободните стартове в събота да знам кога да съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като гледам ще съм само за бирата и скарата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от шумен няма ли желаещи ,че поне да има с кого да патувам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София ако има желаещи,тръгвам в събота по обяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гледам прогнозата за времето и... виждам другата цялата седмица дъждове .!ТОва означава ли, че състезанието ще бъде отложено !?(дано прогнозата да не е вярна както обикновнно). :o :ohttp://www.sinoptik.bg/?lid=100727079

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз попрнцип си знам ,че в родния шумен са едни от най-лудите хонда в България, ама все пак да питам. Най-важното е кое ме интересува дали ще бъде удобно да патувам заедно с някои от вас? Ще си платя там квото трябва разбира се. Понеже усилено засега си оставам само хонда фен ама без хонда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последни данни две Варненски Турбо Хонди ще вземат участие :)Ще се видиме в Петък,но като гледам прогнозите и мокри сликове ще се вземат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както разбирам ще има шатри за скара и моабет. Имам въпрос - ще има ли Хонда палатков лагер близо до шатрите?Ние сме 4 човека и няма как да спим в колите..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешец,ако искаш ми звънни на 0894412175 - Мартин.Тръгвам в събота сутринта около 09.00-10.00.Гарантирам ти,че ще се запознаеш с всички култови хондаджии и ще се повозиш в една не много бавна семейка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто на тази оферта и аз бия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как Хонда мафията ще превземе Сливен Публикувано изображение след няколко дни Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто за по пряко мини да ме вземеш от Враца и аз искам да се повозя в тази семейка:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох цялата тема и не разбрах къде ще се нощува. Всеки къде намери? Или до шатрите ще има и палатки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки се спасява,ако искаш да си сигурен че ще си намериш място за палатката отиваш по-рано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Момци до средата на другата седмица го дават дъждовно:( има ли опасност да отложат състезанието?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да напише програмата на състезанието. От колко до колко са тренировките. За свободните стартове разбрах, че са от 14:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгвам съботата в 9-10 саба саба :D опъвам палатката някаде до шатричките на хонда да сме на едно, правя 4-5 старта да видим кво става и колко сме бавни :ph34r: и сядаме на бира и скара :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се гласете много ,че може и да няма Драг тази седмица като гледам тия дъждове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа без тея! Пуснал съм си отпуск тези дни и съм организирал цялото си пътуване до там и обратно. Покрай мен ще дойде още сума народ. Никакво отказване. Пък и ако вали, шансовете ми стават двойно по-големи. Може и да взема място на почитната стълбичка. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: нали се сещаш, че организаторите нямат полза да се откажат всички и да караш само ти. Нормално е ако вали да го отложат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които е ходил и преди знае, че е било отлагоно заради подобни събития свързани с времето ;) и то не 1-2 пъти .Ама стискаме палци да е добре времето . :cool: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За момента състезания ще има.Актуална информация за евентуално отлагане ще бъде съобщена в петък до обяд.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дават го да се оправя времето. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам дали ще има място където ще се събитат колите от клуба ,които няма да се състезават ,а само да присъстват.И ако има как да го намеря :) ,мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПО многото хонди в близост до него ;):rolleyes: Парадокс дано си прав мои ;):cool: (божа работа).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нз какво го дават синоптиците ама на мен ми се струва, че скоро и сняг ще завали. Май е добра идея да сложа 13-ки зимни за стартовете на Сливен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко списъче с Хотели в Сливен! My link Хотел Сливен и Атлантик принципно са най-евтините!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам лоша новина пудучух че може и да се отложи дано греша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...