Jump to content
mishos85

АГУ на англичанка

Recommended Posts

Здравейте въпроса ми е може ли да сложа обикновена агу на англичанка пълна инжекция 1.5 в-тек.благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ако ти го монтират добре както си пише в книгите :lol:,виждал съм на различни двигатели и са добре :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте въпроса ми е може ли да сложа обикновена агу на англичанка пълна инжекция 1.5 в-тек.благодаря предварително

да можеш аз карам се със такава , АГУ има нови на Димитровград от там сия взех пълен к-т за 240 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да може аз карам така но ако мижеш слагай газовижекцион аз съм с БРЦ 580 лежа всичко до ключ ама няма,няма и съм при майстора за пренастройка. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че ще ползвам темата на колегата, ама понеже и аз съм с англичанка но Акорд и искам да знам ако има някой с такъв Акорд на газ да каже дали му понася.Защото с тези цени на горивата направо се оливат вече мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за мненията колеги:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че ще ползвам темата на колегата, ама понеже и аз съм с англичанка но Акорд и искам да знам ако има някой с такъв Акорд на газ да каже дали му понася.Защото с тези цени на горивата направо се оливат вече мерси предварително.

няма причина да не му понася

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има колега от форума с обикновенна уредба на Акорд и е много доволен.

Извинявам се че ще ползвам темата на колегата, ама понеже и аз съм с англичанка но Акорд и искам да знам ако има някой с такъв Акорд на газ да каже дали му понася.Защото с тези цени на горивата направо се оливат вече мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...