Jump to content
Ianev

Месечна среща - Пловдив 06.03.2011

Recommended Posts

Здравейте на всички !Дойде време за месечната среща през месец Март.Само се моля и надявам,че времето ще е с нас,за да си спретнем хубава среща.Ще нося и стикери !Моля тук хората който желаят такива да кажат,за да зная колко броя да нося ( няма много и да знам колко да поръчам )!С респект и уважение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 2 стикера,ако е възможно :)пс:тъкмо щях да питам в пловдивската тема дали ще има месечна :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2стикера за мен.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е възможно и 2 за мен. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм кандидат за 2 броики ;) благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път и аз ще съм там ако може и за мен 2 стикера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е възможно и за мен 2 стикерчета Благодаря ;) Дано да е хубаво времето и да можем да се поразходим някъде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички! От скоро карам Хонда и искам да се събера с вас за да мога да разгледам вашите возила.Какво представлява сбирката и в Благоевград правите ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е възможно и за мен 2 стикерчета Благодаря ;) Дано да е хубаво времето и да можем да се поразходим някъде :D

Аз също съм на мнение,че месечните срещи трябва да се провеждат в Пловдив(както доста хора бяха писали в другите теми),а и за разходка трябва някой да ме приюти при него,че още нямам винетка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравеите на всички! От скоро карам Хонда и искам да се събера с вас за да мога да разгледам вашите возила.

Какво представлява сбирката и в Благоевград правите ли?

 

Ок заповядай добре си дошъл.

Ето ти тема за Благоевград http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=29210&st=0&p=270645&hl=благоевград&fromsearch=1&&do=findComment&comment=270645 малко замряла мисля , че няма да ти свърши работа.

Тези срещи се правят индивидуално от феновете в дадения град както ние в Пловдив. :)

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ще се съберем ли утре на месечната :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

добър ден колеги ;) днес на паркинга 14:00 нали :lol: нещо не се пиши много в темата

Редактирано от Mom40_87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нищо не се е променило.Аз ще бъда там .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз ще намин днес да видя как е хавата.Гледам времето е хубаво дано да се саберем повечко ;):lol: :lol:

Редактирано от Vato

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина както винаги много добре в страхотна компания и готини хора,айде фото да се активизира искам снимки да гледам.Поздрави на всички колеги :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина невероятно! Приятно гледане на снимките :blink: Благодарим за стикерите от Янев http://james666.snimka.bg/automobiles/mesechna-06-03-2011.575782.22642380.big :o:blink:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink:;) Снимките са супер браво на фотографите :o:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и други сники които чакаме на Янев фотоапарата е много хубав-професионален трябва и яки снимки да прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките наистина са страхотни,но чакаме още :o

Иначе ето и няколко от мен :blink:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за стикерите колеги :D !!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, не бях в града и не можах да дойда. Има ли начин да се свържа с теб и да ми дадеш стикери? Ще ти бъда благодарен. E-maila ми е : atanasov.lawyer@gmail.com. Лек и хубав ден и се надявам на срещи съвсем скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам стикерите свършиха,по-нататък пак ще има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки те са 6+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Даааааааааааа,добри са! Но нямаше много хора както очаквахме!Уж много хора писаха за възраждането на месечните стрещи,пък на лице бяхме пак седмичните хонди с едно-две изключения???

Редактирано от Stefan Milev
Цитат на предходно мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странноо къде бяха Асг.... друг път се са с нас,но сега нещо липсата ги е хванала :P Дано срядата се видим с тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странноо къде бяха Асг.... друг път се са с нас,но сега нещо липсата ги е хванала :P Дано срядата се видим с тях :)

Джамейсън,не се претеснявай, срещи ще има бол пак ще се виждаме,иначе сега голяма криза лично за мен говоря,болници ,хапчета,токове,води ,тел все не стигат:).Иначе гледах снимките,на теб голяма фотосесия ти спретнаха:).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странноо къде бяха Асг.... друг път се са с нас,но сега нещо липсата ги е хванала :P Дано срядата се видим с тях :P

Джамейсън,не се претеснявай, срещи ще има бол пак ще се виждаме,иначе сега голяма криза лично за мен говоря,болници ,хапчета,токове,води ,тел все не стигат:P.Иначе гледах снимките,на теб голяма фотосесия ти спретнаха:).
Ха ха ха ха ....не само на него:) Една готина вест пичове....националната среща ще се провежда в Пловдив на писта Калояново:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не е готина вест,готина щеше да е ако беше някъде в планината,или на морето :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готина щеше да е ако беше някъде в планината...:thumbs2:

Съгласен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,не е готина,тези които са били на предните национални знаят...на Калояново все едно съм си у нас,ама няма значение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ето,че и този месец си замина и идва ред на месечната среща.Забелязах,че все още няма тема,затова реших да пиша в старата тема.Нека модераторите,ако сметнат за добре да я оставят.Та за неделя,някой подхвърли да се ходи на писта,но моето мнение е,че е по-добре да сме на обичайното място :DДавайте мнения :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ,добре си се сетил! След 2 дена е първата неделя от месеца и би трябвало да има среща!Със старата тема си е малко кофти,ама като няма друга и тая става..........там съм:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де но идеята се почва с място и час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де но идеята се почва с място и час

Ми не мога да пусна тема в този раздел и затова използвах старата тема със старата дата,съжалявам ако се е получило неразбирателство :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...