Jump to content
doggy

Към колегите с газови д13-ки

Recommended Posts

Интересува ме има ли плочки за карбуратора.Примерно стандарт някакъв.Също така ако някой е разпробивал карбуратора.Предимно впечатленията ви,кое е по-удачно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме има ли плочки за карбуратора.Примерно стандарт някакъв.Също така ако някой е разпробивал карбуратора.Предимно впечатленията ви,кое е по-удачно.

Със сигурност има плочки не си пробивай карбуратора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме има ли плочки за карбуратора.Примерно стандарт някакъв.Също така ако някой е разпробивал карбуратора.Предимно впечатленията ви,кое е по-удачно.

Със сигурност има плочки не си пробивай карбуратора.
http://www.gasmagazin.com/vmchk/%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8.htmlтова даде гугъл на първо четене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има члъм без почка и бега колицата да си е.... ама незнам как става,потърси някъде във темите:)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля без излишен спам в темата ми:)Конкретно питам колегите които карат именно такава кола.Затова че става някак си го знам.Нищо лично,но не съм пуснал темата за трупане на мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има плочки. Тряя да видя мойта старата къде е... Самия карб нз дали се разпробива. Може на тръби1ки да се направи,но не е удачно :angry: С нормална плочка си бачка без ядове...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги каква е плочката, цял Русе обиколих и плочка не намерих, все нестават,по каталог излизат едни малки (ще паднат в карбуратора) дайте някакви параметри ли снимки ли немога да намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавей колега, аз също карам D13 ка на газ и сложих плочка от ауди 80 някакъв карбуратор мисля че беше 1.6 и колата работи добре разхода също е добър. пробвах и с тръбички през тавата на въздушния филтър директно в карба но нищо не става не те съветвам за този вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е добре и снимки да има как е сложена плочката, че и на мен ми е интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И намен ми дадоха от магазина от ауди но толкова е голям че неможе да се затвори капака, и го върнах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги никой ли не кара d13 на гас, покажете тая плочка.

Редактирано от mmirchev71

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плочката от ауди е със същия диаметър като карбуратора и се слага между карбуратора и въздушния филтър . Кутията на въздушния се повдига с около 10 милиметра и не опира никъде. При мен се получи супер и карам така вече 3 години . Ако не се справиш звънни и ще премеря точните размери на плочката и дифузиора и ще ти ги дам за снимки не да обещая защото още съм нов във форума и не се оправям много добре . Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих от магазина но нестава,уж в каталога ги давали за хонда карбуратор ама няма нищо общо,ще помоля за снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ,моля ви, дайте инфо за тая плочка, в Русе некадърни ли са незнам но никой не знае и не е виждъл плочка за Д13 помогнете.Сумати плочки купих от магазините ами нестават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Погледни тук дали ще познаеш някоя от плочките които си купилВ смисъл това е оригиналния каталог на BRC за смесители виж какво дават те и с какви размери.Обаче като гледам май няма никакво инфо за 1.3 литровия двигател, почват от моя нагоре :( Редактирано от PESHO OT MARS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите странници са с модела на автомобила, втората група са снимките как изглеждат китовете а накрая има размери според парт-номера на кита.Но както казах за D13 няма нищо, но пък може нещо да ти хване окото и поне да имаш снимка какво искаш като ходиш по магазините.

Редактирано от PESHO OT MARS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още несъм намерил плочка,и никой не помага,що така бе колеги хонда джий :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка на карба без тенджерата на флитъра. И се замисли върху варианта щуцер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...