Jump to content
Crazy Paco

Нужда от вашето мнение Сивик 5-та седан

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Горд собственик съм на Honda Civic 1.5i LSI 5 gen 92 година,но ми дойде време да си сменя колата. Вече си търся нещо по-луксозно и по мощно от моята количка. Затова ще я продавам.

Понеже не съм запознат много със колите и как вървят те бих желал за вашите мнения колко пари бих могъл да и взема.

Значи колата е 90 коня,сменени масла,филтри,винетки и т.н.

Колата има газова уредба,фарове тип ангелски очи,диодни стопове (оригиналните фарове и стопове са още при мен), интериора е в перфектно състояние,сменена музика отпред на вратите и отзад със пайнерски говорите от мазагин на пайнер,неони вътре в купето,лети джанти 14'' (в перфектно здраве,без никакви драскотини),също така и железни джанти... (летите са с летни гуми,а железните със зимни).

Мисля,че това е като цяло информацията за колата по която може да се определи самата цена.

Ето и малко снимки:

Отпред

Публикувано изображение Публикувано изображение

(мръсна е колата)

Отзад

Публикувано изображение

Отвътре

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Понеже не съм я снимал със летите джанти самичка имам снимка само от една среща на автоклуб-а в моят град. (да добиете представа какви са)

 

Публикувано изображение

 

 

ПС. Моля да ме извините,ако не съм сложил темата в правилният раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да те отчайвам ,но едва ли точно сега е момента за продажба ,всеки търси ефтинко ,а като гледам и ти си си глезил колицата ,ако и в дейтвителност е такава като на снимките ,разгледай сайтовете за автомобили и си направи равносметка ,какво се продава там и ти какво имаш в гаража ,моето мнение е че тавана е 3000 ,но при положение, че е в перфектно състояние и се намери честен купувач ,които са рядкос ,честно казано никой няма да оцени вложените от тебе средства ,но пък вкрайна сметка колата си е твоя и ти си определяш цената ,за която ще се разделлиш с нея ,УСПЕХ:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от това което ми каза и от това което видях.. мисля че една цена от 3300 е горе долу добре... , имай в предвид че този който иска да е купува ще иска и да чукне от цената.. а ако му свалиш с 300 ти гарантирам че веднага ще глътне стръфта :cool:))предполагам тези неща ги знаеш но все пак ..... да го кажа :cool:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Ей как пък не някой ще даде 3000 лева за 19 годишна кола :cool: :cool:

Редактирано от Tino
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те отчайвам, но според мен 3000лв са много на фона на ниските цени на автомобилите в момента. Продадох си сивика преди 6 месеца за доста по малко, като също нямаше почти забележки. Успех в продажбата все пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина в момента колите и специално сивиците са мн паднали,а и никой няма да оцени подобренията... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ми прилича на опит за продажба с "премятане " на правилата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По 3000 лв. вървят 6-та ген., не 5-та просто наистина в момента кола на около 20 години, дори в много добро състояние трудно ще се продаде за толкова (моята я купих лятото на 2010).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има аудита, бмв-та и други доста тачени марки сред голяма част от населението с повече екстри и по нови от въпросната хонда за 3300!

Не че сивика е по лош, но мнооого малко са хората които биха го взели при наличието на други по нови и с повече екстри автомобили.

Напоследък се купува евтиното за да има пара да се от ремонтира и да държи, малко хора ще се бръкнат повечко за добре поддържан автомобил, все пак не получават гаранция и всеки се съмнява и очаква най-лошото. Хората гледат годините и екстрите. Диодните стопове, ангелските очи и неоните са екстри които биха привлекли единствено някой токущо взел книжка младеж, който иска тунинг автомобил, но ще се отдръпне щом види другата екстра - газ.

За 3000 може да се вземе англичанка >97 година с климатик, може и акорд(без клима) 95 година да се намери, така че 3000 за кола 92-ра набор без екстри или може би само с ел. стъкла (доста често срещана екстра при седаните) е доста оптимистично. Реална цена според мен е маааксимум 2000 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,колеги,отчаяхте ме... :(Аз преди 1 година я купих за 3100 само и само заради перфектното и състояние. Беше ходила само в сервизи на хонда,сменени гърнета и т.н. Аз съм налял сигурно още 1000 лв в нея...Верно е,че вече е дърта и хората не ги гледат много ... Ама чак за 2000 лв... То може би ако и сложа оригиналните фарове и стопове ще я продам за 2000 а фаровете,стоповете и джантите да ги продам отделно май ще съм по на далавера.. Как мислите?

Тва ми прилича на опит за продажба с "премятане " на правилата !!!

А на мен това ми прилича на спам колега. ;) Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,абсолютно същата беше стара ми Хонда! 1 към 1 с твоята! Без забележка я продадох за 2300 преди 2,3 месеца! Така че ти си прави сметката! Нормална цена за твоята към момента е 2500-2600! Успех с продажбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000лв ако е фен.Човек който просто търси кола би платил 1000-1500лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пацо, какво ще продаваш, я си дръж Сивика. И без това Хондите в Кз се броят на пръсти. По-луксозно и мощно се сещам за Акордеон, но примерно coupe. Само че, като се сетя колко ще ти гори градско в Кз...и не ми се мисли. Ако искаш малко вървеж й бодни една инжекцийка и си карай :rolleyes: Направил си я по твой вкус...като вземеш нова ще се почне - а това, а онова и така до безкрай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз повече от 2 бона не бих дал и то с оптиката :rolleyes: По-добре си я понаправи и карай още 2-3 години или направо я дай там на баща, млад брат'чед или френд да се учи срещу минимална сума и готово :P Поне ще знаеш, че парите, вкарани от теб по колата не са напразни

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пацо, какво ще продаваш, я си дръж Сивика. И без това Хондите в Кз се броят на пръсти. По-луксозно и мощно се сещам за Акордеон, но примерно coupe. Само че, като се сетя колко ще ти гори градско в Кз...и не ми се мисли. Ако искаш малко вървеж й бодни една инжекцийка и си карай :rolleyes: Направил си я по твой вкус...като вземеш нова ще се почне - а това, а онова и така до безкрай.

Абе те хич не се броят на пръсти,но вече искам кола с повече лукс... Търся си нещо за около 12 000лв ама дали ще е същата марка незнам... :PПринципно мислех да си я направя колата със пълен тунинг и да и сменя двигателя с по мощен ама пък като ми омръзне след 2-3 години какво ще я правя с толкова налети пари в нея? Тогава абсолютно никой няма да я купи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Ама кола, която сега ще купиш за 12, след 2-3 години ще струва 6-7. Както и да погледнеш, все назад. Не се опитвам да те разубеждавам, но все пак пробвай варианта с инжекцийката. Не е голяма инвестиция, и ще те радва поне известно време :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега,но след 2-3 години ще е по лесно да продам кола примерно 2000-2002 година отколкото 92.. :rolleyes:Значи може би за мен варианта е да продам колата за 2000 без фарове и стопове,а тях отделно да ги продам.. Или да пусна някаква обява примерно в мобайл и да напиша че цената може да падне ако се махнат оптиките... Кой вариант е по добре колеги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като махнеш фаровете и стоповете, можеш да я дадеш за сkрап :Pсори за спама ама това си е самата истина, според мен реалната цена на тази кола е не повече от 2000лв. с фарове и стопове ;) според мен, си купи кола за 8000-9000 лв. и за парите които ти останат се обърни към колегата founder :rolleyes:

Редактирано от kick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо струва точно толкова, колкото някой е склонен да плати за него.

 

 

Тва ми прилича на опит за продажба с "премятане " на правилата :)

 

...и не само на теб :hmmm:;)

 

 

 

:eat::eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, според мен няма как да вземеш повече от 2000, може би две и нещо. И аз имам същата, и моята е с много хукарии по нея, и в моята съм вложил сигурно вече 10000лв за тия години, но последно като я продавах ми даваха 2500.. Два пъти съм я пускал да я продавам ато ме хванат някви луди, преди 2 години ми даваха 4000, преди половин - 2500, а сега даже колата е по-добра от преди 2 години.. Всичко пада стремглаво надолу! Няма кой да даде реалните пари за такава кола, защото е стара. Всеки гледа да купи нещо поне над 2001г, да не и над 2005та. Старите коли като нашите ги купуват за млади шофьори с цел ако разбият колата да не ги е жал и защото ще дадат малко пари за нея. Просто няма кой да я оцени тази кола реално, колкото и да е жалко :angry:Най-добре си я оправи и си я карай, ако има някакви проблеми де. Или ако имаш 12те хиляди, просто си купи друга кола, и тази си я остави да и се радваш, да си я караш някой път и да си спомняш времената с нея, или да я предадеш я на син, я на братовчед или нещо такова. Не си струва да си даваш колата за 2000лв, а няма кой да даде повече... Жалко е, но е факт.Преди няколко месеца като ми дадоха 2500 си казах да си еб.т в ... и реших че никога няма да я продам. Сега на пролет щя е пребоядисвам и ще си я карам, докато не се разпадне :cool: Това е най-доброто решение. Дори и да имам парите да си купя нова, тази ще си я пазя, защото е моето бебче, първата ми кола, уникалната ми малка хондичка, която обичам и няма смисъл да я дам за 2000лв, защото тя струва много повече и защото с тия 2000лв не мога да направя нищо.Но ти си решавай, аз просто давам съвет. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на същото мнение кърпя сия карам си я докато може защото си ме кефи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще е трудно на колегата да и вземе 3000 лева на тази кола,да не кажа почти невъзможно.Преди повече от месец продадох Ауди Б4 '94-та година с добри гуми,АBS,климатроник и пълен ел.пакет за смешните 800 лева,разбира се имаше куп забележки,но това е реалността- цените се смъкнаха много :) После броих 3300 за една англичанка и за сега не съжалявам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...