Jump to content

Recommended Posts

Значи няма да коментирам с какво и как ме е завлякъл, но искам да ви предупредя да не се занимавате с този човек:Валентин Светославов Славов, от Стара Загора. - той е подъл мошеник и прави измами с пратки/стоки, пари и т.н.ника му във форума е MiRaCuLiX, но може да има и други акаунти.68 поста има, ето му линка - http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=10638скайпа му е glavata89 (олеле :lol: )ей му и 'фейцбука' http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001240571795

Редактирано от TuNiNG_MaNiA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам.Пълен капут е тва ненодялано хлапе :DПреди време един шорт шифтър стоя 30 дни в еконта и всеки ден отиваше да го вземе :lol:Сега и колега изгаря със 100лв.Преди това имаше още 2 издънки.Пазете се, момчета и мопмичета.Така или иначе съм му обещал при първото ми пътуване до Стара загора да мина да му набия шифтъра в красивото дупе :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има раздел за рейтинг на продавачи, местя темата там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има раздел за рейтинг на продавачи, местя темата там.

той не е точно продавач, но както и да е, мерси че я премести в правилния раздел. :lol: Редактирано от TuNiNG_MaNiA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, но в този раздел се дискутират такива теми, затова я сложих тук :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен отрадна 2 слика и аз бих се разходил ако някой има адрес ще идим групово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха....тоя си го знаем в СТЗ,ама чак до тук да е стигнал :?...някъв мечтател е,мене с един телефон ме размотава,един фриенд пък с нещо друго беше - взел да го занимава с личните си проблеми...Не е човек на място :)

Редактирано от schnapps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха....тоя си го знаем в СТЗ,ама чак до тук да е стигнал :?...някъв мечтател е,мене с един телефон ме размотава,един фриенд пък с нещо друго беше - взел да го занимава с личните си проблеми...Не е човек на място ;)

ами дай да се съберем тайфата кога след националната ли нз, ама да идем да му хвърлим един бой и да си приберем вересиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го знам тоя много е зле момчето мога да ви посоча каде предполагаемо живее.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е зле някой ако знае къде живее да сподели тук ,че да му идем на място да му напрювим едно гости.Аз идния месец като ходя на диното мога да се отбия при него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го знам тоя много е зле момчето мога да ви посоча каде предполагаемо живее.. ;)

 

Давай, давай адреси ако имаш, че много ме е изнервил, а сумата която имам да взимам е по големичка да кажем колкото един интеркулер нов.

Поне да идем и да му намерим колата там, пък кой каквото си хареса ще си вземе от нея, та може и цялата да я подкараме.

ето я: http://www.cars.bg/u297392 , рег Номер: СТ2295АН, ма може и да я е продал вече

искам да помоля някой модератор да направи BAN по IP на miraculix, или да му изтрие акаунта, хората масово негодуват от него

http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=10638

между другото скоро имам ходене до Ямбол(но не се знае) та може и да се отбия да го видя ко прави този келеш.

Редактирано от TuNiNG_MaNiA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че му се каните тук пред цяла България няма да помогне.Най-много да се покрие още по-добре.Щото ще е предупреден. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз че няма да си взема сликовете няма ама поне ще си върна джантите че тез му ги бях дал на баси и офертата 330лв аз предлагам ако някой има данни да ми пусне на лично аз що го разпратя на другите колеги и ще сес уговорим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето защо няколко пъти са му сваляли джамовете :) не е било без нищо :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Имам уговорка с автора на темата, измамника е казал, че ако темата бъде изтрита, ще му върне дължимото. Временно я скривам и като ги върне ще я покажа пак за да няма други измамени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой видя ли пари от тоз бастун ,щот аз не,а уж обещаваше тва онова...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, пусках ви 3-4 теми ама явно никой не е прочел какво съм писал :huh:Мен лично не ме е завлякал , но се опита нещастника недоносен :blink:

Редактирано от Founder
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лятото ме завляка,несъм видял теми за него,но както и да е,Ще му се ходи на гости с неочакван край :blink: То вечче и данните му ги имаме :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отдавна кара BMW помияра. Добре, че поне няма да засрамва нашата марка повече, и се махна от форума. Прав му път, крива му пътека!И то е ясно, че още ми дължи едни 200лв(може и да са повече - две полуоски и две брони), но аз не ги искам, просто трябва да се научи да не лъже тоя.

Редактирано от IM_NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...